Digitālās Portatīvie Mājas Sirdsdarbība Monitoru, Portatīvo Augļa Doplera LCD Displejs Bez Starojuma, Ultraskaņas Bērnu Sirds ritma Monitors


Tagi: aun lcd displejs, lielās naglas displejs, datoru, izvēlieties rakst monitors, dekors sirds, lcd displejs, doplera, baby monitor monitori, datora monitoru, commerical augļa doplera, oem ultraskaņas.

€16.52 €24.65
  • Pieejams
  • w7648  • Izcelsme: Ķīna
  • Zīmola Nosaukums: JZIKI
  • Modeļa Numurs: Augļa Doplera Ultraskaņas Bērnu Sirds ritma Monitors

Funkcijas:

1. Skaidrs, Augļa Sirds Skaņas: Augstas veiktspējas skaidrs, augļa sirds skaņas. 2. LCD Displejs: Multi-parametrs, darba režīms un augļa sirdsdarbības displejs, skaidrs, FHR (Embrija Sirds ritma) displejs. 3. Augsta Jutība: Medicīnas kvalitātes, augstas jūtības ūdensnecaurlaidīga zonde , ne radiācijas, lai atklātu,zemas ultraskaņas jauda, drošāk, lai auglis 4. Saderīga gan ar austiņām un skaļruni (Austiņas NAV iekļautas). 5. Ideāli klausīties un ierakstīt savu nedzimušo bērnu sirdspuksti, kad viņai ir 12 nedēļas iepriekš. 6. Viegls un ērti pārvadāt, Jūs varat dalīties ar jūsu prieks - veselīgu un spēcīga sirdsdarbība ar savu mīļāko, ģimenes un draugi,vai jūs esat mājās vai ārā.

Augļa Doplera Produkta Dati:


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti