CS2.65mm FKM Gumijas O RING ID 3/4/5.3/6/7.1/7.5/8*2.65 mm 100GAB O-Gredzenu Fluora Blīvi Eļļa zīmogs Zaļā ORing


Tagi: 8 eļļas zīmogs, zīmogs viton, hw001, silikona blīvējums dzimumlocekļa paplašināšanās sūknis, automobiļu gasket, naftas plombu vārpsta, 12mm naftas zīmogs, o ring gumijas, 63mm o ring, blīvi eļļa zīmogs.

€7.47 €10.53
  • Pieejams
  • w69501  • Forma: Starplikas Gredzens
  • Zīmola Nosaukums: FUSHI
  • Modeļa Numurs: Biezums 2.65x3/4/5.3/6/7.1/7.5/8 mm
  • Standarta vai Nestandarta: STANDARTA
  • Materiāls: Gumijas

O-ring Blīvējums Principi

O-gredzeni ir divvirzienu plombas, apļa formas šķērsgriezumu.O-gredzeni, kas parasti ir

izgatavota no elastomēra materiāla, bet var būt izgatavoti no citiem materiāliem, piemēram, vai PTFE

metāla.O-gredzenu blīves, izmantojot deformāciju plombu materiāls, ar uzstādīšanu un mediju spiediena, lai tuvu pie plaisu starp pārošanās sastāvdaļas.Augstākās sistēmas spiediens var izraisīt deformācijas cauri spraugai, kas pazīstama kā presēšana, kā rezultātā roņu neveiksmes.Izvēloties grūtāk zīmogs materiālu vai uzstādot atpakaļ uz augšu gredzenu, lai atbalstītu O-gredzens var mazināt šo problēmu.

Darbība metode

O-Gredzeni ir divreiz darbojas sealingelements.Ar inital izspiest,kas darbojas aradialora xial virzienā atkarībā no uzstādīšanas), nodrošina O-Gredzenu sākotnējā saistīšanas spēja.Šie spēki tiek uzklāts ar sistēmas spiedienu, lai izveidotu kopējo saistīšanas spēks, kas palielina systeme spiediens palielinās (2. Attēls).Zem spiediena, O-Gredzens uzvedas asimilar veidā, lai šķidrums ar augstu virsmas spraigumu.Spiediens tiek nosūtīta vienādi visiem virzieniem.

FKM (Fluoroglekļa Kaučuka):

Atkarībā no konstrukcijas andf luorine saturu FKM materialsc par atšķiras withregards to ķīmiskā izturība un auksti elastību.

FKM ir zināms, sevišķi par to, ka tā nav-uzliesmojamība,zema gāzu caurlaidību un lieliska izturība pret ozona, mitrumu un noveco.Darbības temperatūra no Fluoroglekļa Gumijas diapazonā no -20° Cand +200° C(ashort laika posmam līdz +230° C).Piemērots formulēts FKM var izmantot uz leju, lai -35° C. FKM ir arī bieži izmanto minerālās bāzes eļļas un smērvielas augstā temperatūrā.

Pieteikums

O-Gredzens izmanto galvenokārt statisko blīvējuma pieteikumi: - Kā aradial statiskā zīmogs, e.g.lai bukses, pārsegi, caurules, cilindri - Kā ass statiskā zīmogs, e.g.par atloki, plātnes, cepures.O-Gredzeni, dinamisku programmas ir ieteicams tikai mērenas, pakalpojumu sniegšanas nosacījumiem.Tās tiek ierobežotas ar ātrumu un spiedienu, pret ko tās ir, lai aiztaisītu: - Forlow nodokļa plombēšana reciprocatingpistons, stieņi, lāpstiņu, utt. - Par plombēšana slowlypivoting,r otating vai spirālveida kustībām uz kātiem, segliņu,rotācijas pārraide leadthroughs, utt.


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti