95 GAB., Instrumenti, Auto Paintless Dent airētājs pats par sevi Atlēts Noņemšanas Komplektu, ar Līmes Pistoli Slaidu Āmuru


Tagi: paintless dent remonts, bedri airētājs pats par sevi metinātājs, pdr elektrisko āmuru, airētājs pats par sevi rīks, auto uzlīme, velosipēds dent removal, Auto remonts rīks, auto ķermeņa rīks, bedri remov, pakalpojumu rokas instrumenti.

€69.11 €125.67
  • Pieejams
  • w68329  • Modeļa Numurs: bedri atlēts komplekti
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Lietošanas Instrukcija:

1.Labs iespiedumi ar mitru tīru lupatiņu pirms remonta 2.Uzmanību bedri daļa (jūs varētu izmantot atstarojošās līnijas valdes darīt, ka, ja jūs vēlaties to perfekti) 3.Aplēses lieluma bedri un atrast piemērotus cilnes 4.Ievietojiet līmes stienīši uz līmes pistoli ,tad gaida 3-5 minūtes. 5.Pēc 3-5 minūtēm līme būtu forši uz leju, izmantojiet bedri atlēts, tiltu airētājs pats par sevi vai T slaidu āmuru airētājs pats par sevi vilkt to,mēģiniet daudzas reizes, līdz cilnes nokrist(nelietoju daudz lielu jaudu) 6.Pacelšanās līmi un pārbaudīt bedri daļu, ja bedri kļūt par mazu pēc tam izvēlēties maza izmēra cilnēm un darīt iepriekš vēlreiz. 7.Ja bedri ir vairāk nekā lifts, kas ir sasist par daļu, lūdzu, izmantojiet uzspiediet uz leju rīki pieskarieties tai, nelietoju daudz enerģijas. 8. Līme, kas ir galvenais, lai padarītu jūsu remonta gūtu panākumus, mūsu līme ir labākais tirgū. 9. Ja jūs pirkt jebkuru citu līmes aizjūras, jūsu vienkārši NEVAR darīt savu remonta darbu.


Flighttest401 2
2021-02-03
1/5
Just one glue stick included. Bag is also not included. Fake sellser. Order seperately better product. Quality is not satisfying me.

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti