AMI Multivides AUX Bluetooth bezvadu Audio Input adapteri Audi Q5 A6 A4 Q7 A5 S5 modernizēšanas MMI 3G AMI mūzikas saskarne


Tagi: audi v6, aizsargs audi q5 8r, q7, skoda yeti, 2019 audi q5, mmi, audi q7, ami audi, audi a5, spogulis vw.

€8.44
  • Pieejams
  • w6601  • Vienuma Tips: Kabeļi, Adapteri & Kontaktligzdas
  • Spriegums: 12V
  • Zīmola Nosaukums: MONSTERJAM

Produkta īpašības: modernizēšanu, aprīkojot tos Ar šo Bluetooth saskarni pārraides audio signālus parasti iespējams uz visiem AUDI A5 / S5 / RS5 8T 8F modeļiem visiem gadiem (pre-facelift / facelift), visas ķermeņa formas (Sportback, Kupeja, Cabriolet) un visi aprīkojuma varianti ar šādu iebūvēto Navigācijas sistēmu BEZ jau uzstādītas AMI mūzikas saskarne (= interfeiss termināliem, piemēram, iPhone / USB cimdiem).MMI3G navigācijas (PR nr.: 7T2 / navigācijas dati SD kartē) MMI3G + Navigācija plus (PR-Nr .: 7T6 / Navigācijas dati uz cietā diska) NETIEK piemērots modeļiem ar MMI2G navigācijas sistēma (PR nr.: 7Q2 / ar 6-disku CD mainītājs centra konsole - par šiem modeļiem, kas jums ir nepieciešams, art. - nr.: 12624) NETIEK piemērots modeļiem ar iebūvēto radio sistēma bez navigācijas sistēmas (piemēram, Kori, Koncertu, Simfonija - par šiem modeļiem, kas jums ir nepieciešams, raksta nr .: 12623) Mēs esam priecīgi piedāvāt jums pārbūves komplektu rūpnīcas risinājums - AMI mūzikas saskarne saskaņā ar art. - nr.: 12622 uz kurām jūs varat izveidot savienojumu termināla adapteri, piemēram, USB / iPhone / iPod, kā arī pēcpārdošanas tirgū Bluetooth adapteri - šo "lielo" risinājums piedāvā vairākas iespējas, piemēram, pievienot / lejupielādēšanu, izmantojot mobilo tālruni un attēlot mūzikas ierakstus / kontrolētu mūziku no sava mobilā tālruņa uz MMI sistēmā.Kontroles titulu, kā arī displeja nosaukumā vārdus notiek ar šo, ko piedāvā šeit "mazās" risinājums pār Ērts - tas ir tehniski tikai audio signālu MMI led.Informāciju par uzstādīšanu: Izvelciet MMI bloks, komplektā atbrīvot cilnēm.Iespraudiet jostas - vieta AMPIRE Bluetooth uztvērējs stingri piestiprināts aiz MMI bloks.Ielikt automātiskā kodēšana dongle, kas kodi MMI, lai iebūvētu ieejas - DARĪTS!Iespējams, jau ir instalēta CD mainītājs, nav nepieciešams atinstalēt.Šī saskarne ir instalēta "papildus" uz šo.

Apskats:

- Bluetooth modulis ir izgatavots pēc Audi MMI 3G AMI

- Šī 4-pin un 12-Pin savienotāju tiek ievietota atpakaļ, CD host pieslēgvieta.savienojiet tālruni ar bluetooth.

- Pāri jūsu tālruņa vai mp3 vai spilventiņu ar bluetooth moduli, šis nosaukums: BT5908

- Bluetooth 4.0 versija, un ir savienojams ar 2.0 3.0 4.0 citas versijas Bluetooth, var atbalstīt plaši izmantotas MP3 audio formātā, bet arī atbalsta WMA WAV un FLAC un citi augstas kvalitātes audio formātu dekodēšana, neordināra Bluetooth funkciju, var atbalstīt DSD lielas jaudas transmisija.

- Izvēlēties AUX no jūsu radio, un jūs varat atskaņot mūziku no tālruņa uz jūsu auto.

Mača tālruni vai spilventiņu ar bluetooth moduli.un Izvēlēties Aux no jūsu radio, tad jūs varat izmantot jūsu tālruni, lai atskaņotu mūziku caur automašīnas skaļruņiem.

Jūs varat dzirdēt mūziku no tālruņa/pad/mp3(Tie būtu blueooth funkcija).

P. S:Tikai audio atskaņošana var nebūt stūre kontroli, nevar izmantot to jāatbild.

Apraksts:

- Bluetooth: V4.0

- Diapazons: 5 m

- Plug & Play

- Funkciju, izmantojot Bluetooth ierīces

- Kabeļa garums: 25cm

Savietojams ar

Audi Q5, A4L,A6L,Q7,A5,S5.

Ja jūs vēlaties, lai atvērtu AUX funkciju, šo preci vajadzības modificēt kodu.Piezīme: Izvēlieties 5053 uz 5F elektronisko moduli, un pēc tam izvēlieties mača 10, kanālu 06, izlasot, saglabājiet ciparu 0, jaunus datus, 1, un pēc tam uz sākotnējo MMI sistēmu, nospiediet SETUP+AUTO piecām sekundēm Ievadiet zaļa izvēlne projekta modulis, atrast AMI modificētu kods AMI mainīts 1/2.

Uzstādīšanas metode: 4-pin un 12-pin spraudni, CD atskaņotājs Ligzda (lūdzu, apstipriniet atbilstošo ligzdu), mobilais tālrunis ir savienots ar Bluetooth moduli, aux audio avota izvēles, jūs varat spēlēt mobilo tālruni, mūzikas.


Kazakov Dim
2020-10-13
5/5
Put a 90% sound working
Lavysik71
2020-09-21
5/5
Goods fine. Very fast shipping. WITH connecting zero problem. All nicely game. Auto A6 C6 2009 MMI 3G High
Secret Gurlz 520
2020-10-24
5/5
In 10 days delivered
Gbrownn3858
2020-12-16
5/5
Came quickly in 9 days. I did not put it yet) I will add a review)
Clementdc
2020-10-25
5/5
I ordered for Audi Q7 2014 in everything works fine, only in the Audi settings it is necessary to drip. I did not take a photo, but it's the same as in the picture. Thank u

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti