Dual Antenu RF Signālu Detektoru, Pret Spiegu Bezvadu Slēptās Kameras Cam Len Auto GSM GPS Tracker Radio Viļņa Atklāšanas Militāro Meklētājs


Tagi: filtra antena fm, kameras slēptās spiegot, bloķēšanas signāla, slēpts storag, kamera lelle, radio taktika, ūdensizturīgs slēpto kameru, detektors spiegu, poga kameras, klausīties spiegu.

€67.48 €84.36
  • Pieejams
  • w63674  • Modeļa Numurs: MD-311
  • Zīmola Nosaukums: TYIYEWH

Funkciju apraksts:

Šis produkts tiek izmantots, lai noteiktu bezvadu signāla pārraides ierīces iekšpusē mērķa vietā, piemēram, mobilā telefona sarunu noklausīšanos un peeping ierīci vai atrašanās vietas noteicējs; lai noteiktu, vai darba vai dzīves vide ir spēcīgs elektromagnētiskais starojums.

Mērķa lietotājiem:

●Šis produkts ir iespēja atrast signāla avota ātri, izmantojot savu automātiskās noteikšanas funkcija.Tā ir piemērota cilvēkiem, kuru ir saskaņā ar iespējamo apdraudējumu, kas rodas, GPS tracker, bugging ierīces, tālruņa sarunu noklausīšanās APP (X slepenu APP),tālruņa SIM kartes, sarunu noklausīšanās ierīci, strāvas ligzda sarunu noklausīšanās ierīces, mobilo sarunu noklausīšanās ierīces, bezvadu skaņas monitoru, kazino krāpšanu.To nosaka, jūsu ķermenis automātiski un brīdina par briesmām, ja tādas ir.

●Mērķa vietne: Sabiedrība, automašīnu tirgotājs, pārbaudes telpā, rūpnīcas vai dažādu sanāksmju telpas, kas ir nepieciešams, lai novērstu noplūdi no tirdzniecības noslēpumus.

●Biznesa cilvēki, kas nepieciešama, lai novērstu to, ka sarunas tiek wiretapped

●Visiem cilvēkiem, kas ir privātuma aizsardzības izpratni un nepieciešamību aizsargāt savas likumīgās tiesības un intereses.

●Drošības uzturēšanu, personāla, piemēram, apsargs un policists.

Darbība metode:

●Pēc atklāšanas, lūdzu, ieslēdziet slēdzi, un, LED, kas ir par līdzekļiem, barošanas darbojas normāli

Šis produkts ir 10 atsevišķo gaismu izstarojošo rādītāji pēc kārtas, lūdzu, ņemiet 2-4 individuālie rādītāji UZ darbības laikā un pārvietot šo produktu no vienas puses uz otru, lēni; ja persona indikatori mirgo sarkanā krāsā, tas nozīmē, ka var būt aizdomīgu objektu apkārt, bet vairāk rādītājus, kas ir sarkanā krāsā, tas norāda, jo tuvāk aizdomīgu priekšmetu, ir.

Lai apstiprinātu precīzu atrašanās vietu aizdomīgu objektu, jūs varat saglabāt 2-3 atsevišķus rādītājus, lai sašaurinātu noteikšanas diapazons un, lai atrastu aizdomīgu priekšmetu beigās.

●Piezīme: Šis detektors ir ļoti lielas jaudas un ļoti jutīgi noteikšanas funkciju, tā to var noteikt arī ar mobilo telefonu, kas darbojas statusu.Šī iemesla dēļ, lūdzu, pievērsiet uzmanību analīze.

Produkta parametri:

●Noteikšanas biežums: 1--6000MHZ

●Jutība:≤0.05 mw

●Akumulatora: 3.7 V litija baterijas

●Garums antenas: 89mm

●Izmērs ierīci bez antena: 118*61.8*22mm

Pakete ietver:

1 x Detektors

1 x USB Uzlādes Kabelis

1 x angļu Lietotāja Rokasgrāmata


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti