Jauns un oriģināls, Galvenais valdes 30224000064 Z4L25HJ GRZ4L-A,KFR-120T(1251S)Ba-2


Tagi: rācijsaziņas, spole dziedātāja, njm4558, e243951, elantra md, dual bremžu spoles, valdes y, ap8802, 4in1 esc, RUIDA.

€92.79
  • Pieejams
  • w63573  • Zīmola Nosaukums: yunhuilai
  • Modeļa Numurs: 30224000064
  • Jauda: 2

Mums ir īpašs elektronisko komponentu, uzņēmums, piemēram, diodes,IC,klp ,nea,moduļu un citas elektroniskās iekārtas.

Mums ir laba reputācija, tirdzniecības elektronisko komponentu un ir izveidojuši plašu un stabilas attiecības ar aģentūru, izplatītāji un elektroniskie komponenti.

Mūsu produkti ir ieguvuši atzinību no klientiem visā pasaulē.

Mēs piedāvāt ne tikai mūsu pašu sastāvu, bet arī palīdzēt klientiem, lai meklētu daļas Ķīnas tirgū.

Mēs esam ieviesuši stingru un pilnīga kvalitātes vadības sistēma, kas nodrošina, ka visas daļas, mēs piedāvājam ir labas kvalitātes.

Mums ir pieredzējuši darbinieki, un profesionālās iekārtas, lai pārbaudītu daļas pirms nosūtīšanas un vienmēr informē klientus, patiesā nosacījumiem daļas.

Mēs priecāsimies par iespēju, kas apkalpo jūsu komponentu vajadzībām.Jums būs prieks veikt darījumus ar mums mūsu labākos pakalpojumus un augstas kvalitātes sastāvdaļas.

Lūdzu, sazinieties ar mums pa faksu, tālruni vai e-pastu, lai mēs varētu quote jums labāko cenu par jūsu prasībām.

Mūsu mērķis ir palīdzēt klientiem realizēt savus mērķus.Mēs pieliekam lielas pūles, lai panāktu, win-win situāciju un sirsnīgi sveicu jūs pievienoties mums.Mūsu Pakalpojumi

1.Mūsu Darbības Orinciple: 1) Kvalitātes pirmkārt, klients augstākā.2) Integritāti, apsaimniekošanas, kredīta augstākais.

2.Mūsu pakalpojumi:1) Mēs sniegsim profesionālu vienas pieturas elektronisko komponentu atbalsta pakalpojumi.Iepakojuma & Shipping labs iepakojums

piegāde ar DHL, TNT, FedEx, UPS EMS utt


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti