Golfa Liekot Praksē ieviešot golfa iesācējiem vai papildu golfers Golfa Liekot Palīdzības Prasmes-Uzlabot Liekot Audzinātājai Piederumi


Tagi: golfa bumbiņu, liekot, golfa klubs, titleist golfa, golf swing trainer atbalsts, ekrāna golfa simulators elektronisko, golfa zvanīja meklētājs, Golfa Kurpes, tm golfa apģērbu, golf swing, beisbola cepure golfs.

€16.99 €19.98
  • Pieejams
  • w625  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Aizzīmju Punktiem:

1、Viegli Izmantot: Piemērots golfa iesācējiem vai papildu golfers.

2、Palīdzētu jums Apmācība: Liekot mācību atbalsta rīks ir izveidots, lai pārbaudītu jūsu saskaņošana, acu pozīciju un plecu saskaņošana.

3、Uzlabot Savu Prasmi Uzlabot ekoloģisko lasījumā un aizsargāt vidi.Liels atbalsts mācībām, golfa liekot, uzlabot stāju saskaņošana.

4、Produkta Īpašības:liekot audzinātājai ir paredzēts, lai Noteiktu putts jūs streiku squarely un sākt rolling online, liekot audzinātājai funkcijas guide līnijas, lai palīdzētu mērķis jūsu putt par precīzu izvēlēto līniju jūsu putt, pasniedzējs ir acu pozīciju svītras ļauj jums, lai pārliecinātos, konsekventu acu pozīciju adresi, konsekventu acu pozīciju, ir nepieciešams liels liekot pamatus, pasniedzējs ir ar plakanu aizmuguri malas palīdz jums square jūsu īsa golfa nūja sejas pie adresi.

5、Liels, lai Visu Prasmju Līmeņu: Uzzināt, cik daudz putts pārtraukuma, vienkārši pielāgojot mērķis liekot audzinātājai augstāka vai zemāka, līdz arī pārsteidza putts Iet.Liels, lai visu prasmju līmeni.

Apraksts:

1.Liekot audzinātājai ir īpašas pazīmes: kas paredzēta, lai Identificētu putts jūs streiku squarely un sākt rites on-line, liekot audzinātājai funkcijas guide līnijas, lai palīdzētu mērķis jūsu putt par precīzu izvēlēto līniju jūsu putt, pasniedzējs ir acu pozīciju svītras ļauj jums, lai pārliecinātos, konsekventu acu pozīciju adresi, konsekventu acu pozīciju, ir nepieciešams liels liekot pamatus, pasniedzējs ir ar plakanu aizmuguri malas palīdz jums square jūsu īsa golfa nūja sejas pie adresi.

2.Liekot audzinātājai ir divas bumbiņas pie priekšējo malu, kas pateiks, vai jūs esat tikko veikts "tīra strike" un sāka putt līnijas.Ja jūsu putt dislodges marmora, tas nozīmē, ka jūsu bumbu sāka off-line.Tas ir labas atsauksmes, jo: nevar uzzināt, cik daudz putt pārtraukumus, ja jūs hit to, tas ir slikti, jums ir nepieciešams, lai zināt, ko jūsu insultu sākt putts uz līnijas vs. Off line, jūs uzzināsiet, lai konsekventi groove uzticams "tīra-taktu".

3.Dažādu marmora Vārtiem pozīcijas (standarta, Pro un super Pro) zaļā-lasījumā palīdzība: uzziniet, cik daudz putts pārtraukuma, vienkārši pielāgojot mērķis liekot audzinātājai augstāka vai zemāka, līdz arī pārsteidza putts iet.

Specifikācija:

Nosaukums: Golfa Liekot Spoguli Mācību Līdzekļi

Krāsa: melna

Materiāls: augsto tehnoloģiju, kompozītu materiālu

Izmērs: aptuveni 13*6.5*22 cm/5.12*2.56*8.66 collas

Svars: aptuveni 100g

Iepakojuma Saraksts:

1 x Golfa Liekot Atbalsts


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti