24V 200AH Lifepo4 Baterijas Pieņemt OEM&ODM Bluetooth Litija Akumulators Iebūvēts BMS 5120W Dziļi Ciklu Bezmaksas Apkopes Jūras Mehānisko


Tagi: lifepo4, 200ah baterijas litija, 100ah lifepo4, lifepo4 automašīnas akumulators 100ah, lifopo4 12v 200ah, lifepo4 12v 200ah, lifepo4 baterijas, ts litija akumulators, litija titanāta 10, 280ah lifepo4.

€1 096.55
 • Pieejams
 • w6175 • Modeļa Numurs: H08F200
 • Spriegums: 25.6V
 • Pieteikums: Saules Enerģijas Glabāšanas , Jahtu
 • Velosipēdi: vairāk nekā 3000 reizes
 • Max Izlādes Strāva Nepārtraukti: 150 ampēros var pielāgot
 • Max Nepārtrauktā Uzlādes Strāva: 100 ampēri var pielāgot
 • Šūnas: 100% jauna
 • Svars: 45KG
 • Korpuss: Pasūtījuma sakausējuma metāla
 • Izmērs: ?*?*? mm
 • Nominālā Jauda: 200AH
 • Veids: Li-ion
 • Zīmola Nosaukums: NoEnName_Null
 • Izpildes Laiks: 7 darba dienas
 • Darba Spriegums: 20V-29.2 V

Piesardzības pasākumi : šo akumulatoru tikai var sūtīt pa jūru , šī baterija tikai var sūtīt pa jūru ,šī baterija tikai var sūtīt pa jūru ,šī baterija tikai var sūtīt pa jūru ,!!!visas kuģniecības problēmu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu!

Mēs esam akumulatoru ražošana , mēs pieņemam OEM/ODM ražošanu.kapacitātes un maksas pašreizējās & izlādes strāvas, kas gan var noregulēt!Mēs pieņemam pasūtījuma bluetooth funkciju akumulatoru!

( Uzmanību : šis 24v 200ah LiFePo4 akumulatoru nevar veikt sērija , var veikt paralēli)

saules enerģijas uzkrāšanas piemērotus akumulatoru modeļus no mūsu veikala

24v 200ah H08F200 (modelis), specifikācijas, diagrammas, piemēram:

3.2 v vienšūnas Specifikācija

Modelis

LF50

Nominālā Jauda

50 Ah

Nominālais Spriegums(V)

3.2 V

Tipisks Pretestība (m Omega)

≤1.5 mΩ

Pozitīvu materiāls

lifepo4 jauna

24V Akumulatoru Parametri

Kopā metode

Sērija 8 Paralēles 4

Minimālu jaudu

200 Ah

Norminal spriegums/jauda

25.6 V/5120W

Maks.uzlādes spriegums

29.6 V

Gāzizlādes sprieguma atbrīvošanas

20V

Max Uzlādes strāvu (Pastāvīgi)

100.A (nepieciešams pielāgot)

Max izlādes strāva (Nepārtrauktu)

150A (nepieciešams pielāgot)

Cikli Un Garantija

3000 reizes un 12. mēneši

Svars (Apm.)

45KG, vai arī tā

Maks.izmērs(LtimesWtimesH)(mm)

/

Darbības temperatūra

Maksas temperatūra

0℃~45℃

Izlādes temperatūra

-20℃~55℃

Aizsardzības pārvalde (BMS)

Vienu šūnu pa-maksas cut-off spriegums

3.85 V

pār-maksas sprieguma atbrīvošanas

3.65 V

Viena šūna zem izplūdes cut-off spriegums

2.3 V

Gāzizlādes sprieguma atbrīvošanas

2.5 V

Pār-izlādes atslēgšanas strāvu

500A

Pār-izlādes cut-off pašreizējā kavēšanās

3S

Īssavienojuma aizsardzība

Short-circuit protection kavēšanās

500uS

Nosacījums piedziņu no strāvas un īssavienojumu

automātiskā

Bilances tekošā

50mA

Līdzsvara Stāvoklis

3.60 V

paziņojums

Hxx enerģētikas uzņēmumam ir 11 gadu akumulators izgatavots pieredzi.vairāk parametru, kuru vēlaties, lai saprastu, lūdzu, vērsieties klientu apkalpošanas!

Padoms: akumulators jāglabā (vairāk nekā 1 mēnesis) tīrā, sausā un vēdināmā telpā ar apkārtējā gaisa temperatūru no 0 ° C līdz 35 ° C. Izvairieties no saskares ar kodīgām vielām, un turēt prom no uguns un siltuma avotiem.Maksas un izlādēt akumulatoru ik 6 mēneši.Uzglabāšanas spriegums ir 3.20 ~ 3.31 V (30 ~ 50% SOC).

Brīdinājums: DIY samontēti, kad labas aizsardzības pasākumus, Valkāt aizsargbrilles, izolēta cimdi. "+" par lietas liecina par pozitīvu,"-" par lietu parādīt negatīvu , ja ne jebkura speical aprakstu ,lūdzu, atcerieties.

Tie pircēji, kuri iegādājas šo akumulatoru, jāpiekrīt, ka esat iepazinušies ar drošu litija akumulators zināšanas.Jebkuru brokens ar cilvēku uzvedību, mēs wonot glabājiet to warrenty!

*Mēs piedāvājam 12 mēnešu garantija* CE ,kuri cieš no BKAS,UN38.3

Ja jūs vēlaties darīt vairumtirdzniecības , sazinieties ar pārdevēju par to .

daži savienojumi šūnu

BMS valdes piemēram, šī fotogrāfija; noklikšķiniet uz foto varat iegādāties bms mūsu veikalā .

2. lūdzu, izvēlies, īpašās litija lādētāja lādēšanas lifepo4 baterijas; maksas, piemēram, foto ir pārdošanā mūsu veikalā;

3. Fotogrāfijas Liecina akumulatora modeli H04F200L mūsu veikalā ( youtube meklēšana H04F200L iegūt vairāk video ,INS meklēšanas Hxx akumulatoru varat atrast vairāk bildes )

4 Akumulatora dažas programmas

RV Saules sistēmas ,dārza apgaismojums , saimniecības apgaismojums , UPS .

5 Padomi akumulatora, ja jūs apsvērt iegādāties mūsu šūnām , jums ir jāzina, zināšanas litija akumulators.Nespēju lasīt šādus posteņus var izraisīt akumulatoru noplūdes, sprādziena vai ugunsgrēka. — Nepieļaujiet akumulatora saskari ar ūdeni vai saņemt to mitras; — nelietojiet vai neglabājiet akumulatoru vietās, tuvu siltuma avotiem, piemēram, uguns vai sildītāji; — Lūdzu, izmantojiet oriģinālo lādētāju; — nenoliedz pozitīvais un negatīvais pols; — nepievienojiet akumulatoru tieši strāvas kontaktligzdai vai automašīnas cigarešu šķiltavu ligzdā; — nemetiet akumulatoru ugunī un siltuma akumulatoru; — Tas ir aizliegts īss pozitīvo un negatīvo spaili ar vadiem vai citiem metāla priekšmetiem.Tas ir aizliegts ar transporta un neglabājiet akumulatoru kopā ar kaklarotas, matu spraudes, vai citus metāla priekšmetus; - aizliedz ietekmi, metot vai pakļaujot akumulatoru mehāniskiem triecieniem; - neduriet akumulatora gadījumā ar nagiem vai citiem asiem priekšmetiem, un aizliedz kalšanai vai pedāļu akumulatora; – Tiešā lodēšanas akumulatoru spailes ir aizliegta; - aizliegums sadalīšanās akumulatora jebkādā veidā; - nelādējiet akumulatoru ar uguni vai karstumam.Nespēju lasīt šādus posteņus var izraisīt akumulatoru noplūdes, sprādziena vai ugunsgrēka. - Nenovietojiet akumulatoru mikroviļņu krāsnī vai spiedtvertnes; - aizliegts izmantot kopā ar galvaniskās baterijas (piemēram, sausa baterijām) vai akumulatorus, dažādu jaudu modeļi un šķirnes; — nelietojiet, ja akumulators izdala smaržu, siltumu, deformācijas, krāsas, vai citas novirzes; ja akumulators tiek lietots vai uzlādēts, nekavējoties izņemiet to no ierīces vai lādētāju un pārtraukt to; — akumulators jāglabā bērniem nepieejamā vietā.Ja bērns nejauši norij akumulatoru, nekavējoties meklējiet medicīnisko palīdzību. — ja akumulators tek, vai izdalīt smaku, tā nekavējoties ir jāizņem no atklātas uguns; Noplūda elektrolītu, var izraisīt ugunsgrēku vai eksploziju; — Ja elektrolīts nonāk acīs, pēc tam, kad akumulators ir iztecējis, neberzējiet tās, piemēro ūdens izskalo, un meklēt medicīnisko palīdzību nekavējoties.Ja to neārstē, jūsu acis būs ievainots.Nelietojiet baterijas, ļoti karstā vidē, piemēram, tiešos saules staros vai karstā laikā.Citādi, akumulators var pārkarst un var aizdegties (aizdedzes), kas ietekmēs veiktspēju, akumulatora un saīsināt akumulatora ekspluatācijas laiku.Izmantojiet akumulatoru tikai ar šādiem nosacījumiem, pretējā gadījumā tas būs samazināt veiktspēju, akumulatora vai saīsināt akumulatora ekspluatācijas laiku.Izmantojot akumulatoru, ārpus temperatūras diapazona, var izraisīt pārkaršanu, eksploziju vai ugunsgrēku.Mēs piedāvājam pilnu jaudu, baterija , mums ir 11 gadu pieredze ražotājs . 6 Piegāde


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti