DC12V-24V Brushless Motoru Kontrolieri, Augstas Jaudas Brushless Motors Vadītāja 500W 30A


Tagi: ac motors 12v 500w, 12 24v motora apgriezienu kontrolieris, risun motora kontrolieris, elektriskā motora vadības, brushless motora piedziņu, liela transportlīdzekļu vadītāja, mehānisko 500v dc 24v, stepper motor kontrolieris hdd, brushless vadītāja, pašreizējā strāvas sensors.

€23.62 €29.52
  • Pieejams
  • w6161  • Modeļa Numurs: 12
  • Motora Tips: LĪDZSTRĀVAS Motors

Brushless motors disku kontrolieris, kas piemērotas augstas jaudas brushless motori pārdod šajā veikalā, ne par modeli brushless vai citām ātrgaitas brushless motori

Lūdzu, pievērst uzmanību uz to.Komentāros, esmu redzējis, ka tad, kad motors ir commutated (tas ir, izmantojot uz priekšu un atpakaļgaitas slēdzis), motors tiks pārtraukta.Tas ir tāpēc, ka tad, kad motors darbojas, pēkšņi pārslēgšanu prasa lielu strāvu.Ja jūs izmantot enerģijas piegādes, kas ir pārāk mazs, lai sasniegtu šo palaišanas strāvu, tas pasargās shutdown.Šajā laikā, jums ir nepieciešams, lai atkārtoti aktivizēt vai atiestatīt potenciometra (pielāgots, lai minimālā), lai atsāktu motoru.

High-power brushless motori pārdod šajā veikalā var iebraukt, ātruma regulēta un uz priekšu / reverse-kontrolēta pēc pievienošanas, saskaņā ar zīmējumā.

Centra līnijas (zaļš) un sauszemes līnija (black) no potenciometra var būt saistītas ar 0-5V mainīgu spriegumu, lai kontrolētu ātrumu motors.Ja vadības spriegums ir ārēji pievienots, potenciometrs, kas jālikvidē.


Miira 94
2020-08-22
1/5
It has been disastrous, I did not have any solder in good condition and we had to review everything and it still does not work, it had a loose component, I do not recommend it at all

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti