Degvielas Rādītājs Interfeisa Moduļa Ohm Klāstu Pārveidotājs Degvielas Mērītājiem, lai Atbilstu Konkrētu Ohm Diapazons


Tagi: asmens ripzāģi koksnes, alumīnija liekšanas mašīnas, surron, alex, modul usb, autokrāvēja, peles paliktņa ātrums, fm transmitt, degvielas rādītājs modulis, 1090mhz.

€32.71 €33.73
  • Pieejams
  • w26021  • Iezīmes 1: Darbojas kā Interfeiss Starp Degvielas Sūtītāju & Mērinstrumenti
  • 7 funkcijas: Mini Izmērs 20(w) x 16(H) x35(L) mm
  • Funkcijas 5: Neparastas Kustību, pēc Degvielas Slosh
  • Funkcijas 6: Pasūtījuma Kalibrēšana tukšs, puse līmenī un pilnībā
  • Funkcijas 2: Skan degvielas sūtītājs
  • Funkcijas 3: Darbojas ar jebkādu degvielas rādītājs
  • Funkcijas 4: Precīzi Labo OMU Nesakritība

Degvielas Rādītājs Interfeisa Moduļa Ohm Klāstu Pārveidotājs Degvielas Mērītājiem, lai Atbilstu Konkrētu Ohm Diapazons

Degvielas Gabarīti ir paredzēta darbam ar īpašiem ohm diapazonā.Dažādu automobiļu un platums ražotāji izmanto dažādus ohm diapazoniem, lai pareizi darboties viņu mērinstrumenti.Tas var izraisīt problēmas personai, kura ir atjaunināt savu transportlīdzekli, ar jaunu kontūras vai jaunu gāzes tvertnes un degvielas sūtītājam.Šis modulis ļauj jums izmantot jūsu akciju sūtītājs ar kādu degvielas rādītājs un otrādi.

Funkcijas

1. Darbojas kā Interfeiss Starp Degvielas Sūtītāju & Mērinstrumenti 2. Skan degvielas sūtītājs 3. Darbojas ar jebkādu degvielas rādītājs 4. Precīzi Labo OMU Nesakritību & Neparastas Kustību, pēc Degvielas Slosh 5. Pasūtījuma Kalibrēšana tukšs, puse līmenī un pilnībā 6. Mini Izmērs 20(w) x 16(H) x35(L) mm

Instrukcijas

1. Instrukcijas 1/Mount moduļa tīrā sausā un vēsā stāvoklī. 2/Savienot vadus kā rokasgrāmata foto iepriekš 3/veikalā, Izmantojot režīmu,programmu un veikals Pilns,Puse, "Tukšs" un "Power on" pozīciju. 4/, Izmantojot ieslēgšanas režīmā,programma, kā jūs vēlaties, gabarītu, lai darbojas, ja auto ir sākusies. 5/Ekspluatē palaist režīmā un pārbaudīt.SVARĪGS PAZIŅOJUMS Pielāgojot skrūvi, pārvietot platums no pilnīgi Iztukšot, lai novērstu histerēzes kļūdas.Dažas kontūras ir ļoti lēns, lai pārvietotu.Lūdzu, veltiet laiku, lai stabilizētu.Cisternas nosūtītājs ir pašu Zemes, kā FM101 , citādi neparastas lasījumi būs rezultāts.

FM101 konvertēt ieejas pretestība signāls par mērķa izturība signālu, tāpēc, ka Degvielas Mērītājs var strādāt ar dažāda veida/diapazons degvielas sensori.Pilnu,Pusi,un Tukša stāvokļa, var būt ieprogrammēts.Arī"starp" pozīcijas starp F,1/2,un E aprēķina mikroprocesoru un ir lineāra."Power on" platums sākuma stāvokli ir izvēlēts ne no sūtītāja pozīciju vai programed nostāju.Produkcija ir npn impulsa platuma modulācijas signālu, kas var izraisīt"satraukums", jo undamped kontūrām.


Misskisss
2020-09-26
5/5
Works perfectly in a Ford Cortina
Wovan 1993
2020-12-30
5/5
all good

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti