ANTMINER L3+ Kontroles padomes CB4 Ietver IO Valdes Un BB Valdes Mātesplati par ANTMINER D3/A3/L3/L3+/X3 KALNRAČI no KUANGCHENG


Tagi: serveru pamatplates, btc miner, ethereum miner, antmin, asic, eth miner, ltc miner, antmin s9, asic miner, innosilicon miner.

€37.96
  • Pieejams
  • w25973  • Zīmola Nosaukums: kuangcheng
  • Produkti Statusu: Sastāvs
  • Modeļa Numurs: Kontroles Padome CB4

kontroles padome-CB4 Ietver IO valdes un BB valdes piemērots ANTMINER A3/D3/L3/L3+/X3 Kontroles Padome----- 1 PC BB+ L3 kontroles piezīme:

Cena kalnrūpniecības mašīnas bieži mainās saskaņā ar šādiem mainīgajiem lielumiem, kā arī valūtas kurss, phantom valūtas cenas un tīkla grūtības.Nepieņem atmaksas pieprasījumu vai ienesīgumu.

Pēcpārdošanas pakalpojumu:

1. Sakarā ar īpašu preces, bez kompensācijas vai atgriež tiek pieņemti pēc piegādes

2. Ņemot vērā tirgus svārstības, produktu cenas var pielāgot jebkurā laikā pēc pirkuma.Mums nav pieņemam, pienākumu iepriekš nebrīdinot un cenu kompensācijas.

3. Izmantot mašīnu Mēs garantējam, jaudas un jaudas parametri, bet izskats netiek garantēta.Lūdzu, apsvērt pirms pērk.

garantijas servisa pakalpojumus:

1. 90 dienu laikā no dienas, kad sūtījums

2. Ja tas ir garantijas politiku, bojāta miner var labot par brīvu; pēc garantijas perioda, mašīna ir jāmaksā par remontu saskaņā ar faktisko stāvokli.

3. Šādi apstākļi var padarīt nederīgu garantiju: Klientu vispirms noņem/aizstāj jebkādas detaļas par sevi; bojājumiem, ko izraisījis zibens spēriens vai sprieguma svārstībām; piedeguma daļas par klaiņojošiem valdes vai mikroshēmu; ogļrači/plates/sastāvdaļas iefiltrēties, jo mitros apstākļos Vai koroziju un bojājumiem.

4. Maksāt kuģniecības maksas, ja kuģniecības rezerves daļu garantijas laikā

5. Ja jums ir kādi jautājumi, saņemot paku, lūdzam sazināties ar klientu apkalpošanu.

sūtījumu : 1. Bezmaksas piegāde noklusējuma DHL 2. Par vērtību deklarāciju: 1KG--2KG -------15USD 2KG--8 KG-----------35USD 8 KG ---20 KG-------------50USD 3.Īpašas prasības, lūdzu, sazinieties ar klientu.


Bols Lida
2020-09-15
5/5
the item is working great the problem was a fake DHL # so I was not able track the shipment after it arrived they sent me the real DHL #

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti