FM Raidītāja Modulis DSP PLL 87-108MHz Stereo Digitālā Bezvadu Mikrofonu Valdes Multi-function Frekvenču Modulācija


Tagi: DSP, pll, adau1701, dsp procesors, diy fm raidītāju komplekts, unikālo fm raidītājs, dsp radio, adau1452, eurorack modulis, ut39c.

€4.04 €5.69
 • Pieejams
 • w24058 • Veids: FM Raidītāja Modulis
 • Zīmola Nosaukums: Aideepen
 • Sertifikācija: NAV
 • Stils: FM Raidītāja Modulis
 • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
 • Produkcijas Veids: FM Raidītāja Modulis
 • DIY Piederumi: ELEKTRISKĀ
 • Izmērs: FM transmitter module
 • Modeļa Numurs: FM Raidītāja Modulis

PLL 76.0-108,0 MHZ FM Raidītājs Stereo Modulis 1. Produktu Ieviešanu:

1>.Izejas Jauda:100mW

2>.Audio Frekvenču Diapazons:50Hz-18KHz

3>.Pārraides Frekvence:87.0 MHz-108,0 MHz (campus broadcast power off);76.0 MHz-108,0 MHz (campus broadcast ieslēgšanas)

4>.Frekvences Regulēšanas Pastiprināšanu:0,1 MHz/reizes (īsi nospiediet taustiņš);1.0 MHz/reizes (ilgtermi nospiediet taustiņu)

5>.Modulācija Režīms:standarta FM

6>.Skaņas celiņš:LINE/USB kanāls (stereo);MIC kanāls (vienu kanālu) 7>.Līdzvērtīgu Troksnis:>=30dB

8>.Barošanas Spriegums:DC 3.0 V-5.0 V 9>.Darba Strāva:35mA

10>.Adaptīvās Antenas:75cm joslu, antena

2. Pielietojums:

1>.FM Bezvadu Frekvence

2>.USB PC Audio Broadcast

3>.Bezvadu Mikrofonu

4>.Māšu Un Zīdaiņu Apcietinājumā

3. Instrukcija:

1>.Strāvas padeve

Attiecīgās ostas moduļa "-", "+" un attiecīgi savieno jaudu (baterijas) negatīvo polu un pozitīvo polu.Strāvas padeve ir ieteicams bateriju vai citu stabilizēts barošanas.Nelietojiet nefiltrētā barošanas avots (piemēram, mobilo tālruni, lādētāju un citiem zemas kvalitātes pārslēdzama strāvas padeve), citādi traucējumus energoapgādes ietekmēs normālu darbu modulis.Normālais darba spriegums šis modulis ir 3.0-5.0 V, barošanas spriegums nedrīkst pārsniegt šo robežu.

2>.Pogas

Volume +/- : īsi nospiediet skaļuma +/- 1, ilgtermi nospiediet nepārtrauktu +/-.

Biežums +/- : īsi nospiediet biežums +/ -0.1 mhz, ilgi pēc nepārtrauktas +/ -1mhz.

Izslēgt: īsi nospiediet, lai pārslēgtos mute/non-stop.

3>.Antena

SKUDRA ports tiek izmantots, lai izveidotu savienojumu FM antenu.Lai labāk pārraida FM signālu, tas ir ieteicams, lai pagarinātu antenu, kuru garums 75cm.Un antena ir tuvu, cik vien iespējams, bez obstrukcijas.

4>.USB audio pieslēgums

Ja jūs vēlaties, lai sāktu USB audio broadcast funkciju šo moduli, jums ir nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar USB kabeli ar datoru.USB ports ir saderīgs ar kopējo mobilo tālruni, lai jūs varētu izmantot USB kabeli, lai izveidotu savienojumu modulis un datoru.Jo dators nāk ar USB 5V izejas, USB savienojums var tikt izmantots, lai apgādātu ar enerģiju modulis, tieši.Kad ir izveidots savienojums ar datoru USB, modulim, kas automātiski ievadiet PC audio broadcast režīmu, LCD ekrānā tiks parādīts DATORA, datoru, termināļu, lai instalētu draiveri automātiski, un modulis tiks nosaukts "CD002" skaņas kartes ierīcē.Lai tas "CD002" audio ierīces ar datoru balss Uzstādījumi.Datoru sistēmas audio, var pārsūtīt, izmantojot šo moduli ar FM.Kad radio frekvence ir pielāgot biežums šis modulis, audio datora terminālu sistēmu, kas būs dzirdējuši.

5>.LĪNIJA, audio savienojums

Ja jums ir nepieciešams šis modulis LĪNIJA (line in) kanālu, kā skaņas avotu emisijas, lūdzu iekļaut vienā galā audio LĪNIJAS uz 3,5 mm audio jack moduli , ievietojiet otru galu uz savu audio ierīci (piemēram, mobilo tālruni, austiņu caurums), modulim, kas automātiski pārslēdzas uz sākt no skaņas avota LĪNIJAS kanālu, kā FM.Tuvumā FM radio var dzirdēt no mobilo telefonu tik ilgi, kā tas ir noregulēts uz pašu frekvenci kā moduli.

6>.FM bezvadu mikrofonu

Ja jums ir nepieciešams MIKROFONS ar šo moduli, lai uzsāktu, izvelciet LĪNIJAS un USB kabeļa savienotājs (LINE un USB nav savienots).Modulis tiek automātiski pārsūtīti uz MIC kanāls kā nosūtītāja audio avots FM.Šis modulis ir aprīkots ar augstas jutības electret mikrofons, kuru var izmantot bezvadu mikrofons, māte-bērnu uzraudzības un tā tālāk.Piezīme lai pielāgotu skaļumu šo moduli, lai sasniegtu optimālu skaņas uztveršanas spēkā, kad tos izmanto.

7>.Seriālā porta kontroles (lūdzu ignorēt šo daļu bez seriālā porta kontroles)

Moduļa rezervēts TTL līmenis seriālā porta vadības interfeisu.Kad TTL seriālā porta sazinās ar šo moduli, ir nepieciešams, lai izveidotu savienojumu modulis ir UART_RX, UART_TX un GND.Jūs varat izmantot ārējo MCU vai datora seriālo portu, lai nosūtītu instrukcijas kontroles modulis, kas saistītas funkcijas.

Piezīme : datora seriālā porta ir ne TTL līmenī.Kad veidojat savienojumu ar datoru, komunikāciju, tas ir nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar RS323 līmeņa TTL jauda nolīdzināšana ierīci vai izmantot USB TTL līmenis seriālā porta modulis, lai komunicētu ar moduli.Sērijas komandu, kontroles modulis, kas prasa noteiktu datora zināšanas, ja jums nav saprast, lūdzu nemēģiniet. 4. Lietotāja noteikti Iestatījumi:

1>.Nosakot apgaismojums LED režīms

Kad jauda ir izslēgta, nospiediet "BIEŽI" un "BIEŽI+" pogu, tajā pašā laikā, lai sāktu.B1 norāda, vienmēr ir spilgti.B0, norāda, ka apgaismojums tiek slēgts uz 20 sekundēm, un atiestates iestatījumu stājas spēkā. (rūpnīcas noklusējuma 20 sekundes apgaismojums kavēšanās).


Reyinteligente2700
2020-12-31
4/5
RF antenna output power is not 100 mw. I measured 5 dbm (3.2mw) RF anten çıkış gücü 100 mw değil. 5 dbm ölçtüm (3.2mw)

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti