Starline A91 Divas Veids, 91 Automašīnu Signalizācijas Mobilo Telefonu Kontrolēt Auto Gps Auto Divu Veidu Pretaizdzīšanas Ierīces Jaunināšanas Gsm Gps Pretzagļu Sistēma


Tagi: jammer wifi, gsm bezvadu, auto auto signalizācija, , 868mhz signalizācija, baic auto, elders bezvadu gsm signalizācijas, a91 starlin, signalizācija gsm auto, gadījumā starline a6, lg nexus 5 priekšējā stikla ekrāna nomaiņa.

€46.43 €58.04
  • Pieejams
  • w23474  • Veids: gsm
  • Tālvadības: No
  • Iezīme: Drošības Brīdinājums
  • Zīmola Nosaukums: HKSZXintengli
  • Tipa Palīgierīces,: Īpašu Daļu No Pretaizdzīšanas Ierīce
  • Veida Tālvadības Pults: Bez LCD Tālvadības pults

Starline A91 GSM Mobilo telefonu kontrolēt auto GPS auto divu veidu pretaizdzīšanas ierīces jaunināšanas gsm gps Starline A91 Keychain Signalizācija

Pievērsiet uzmanību: Pirmkārt,jūsu auto ir jāinstalē Starline A91 signalizācijas sistēma,tad varat izmantot mūsu produktu,ja nav instalēt Starline A91 signalizācijas sistēmu,nevar to izmantot!

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir produkts,tas ir nepieciešams, Reģistrāciju un aktivizācijas un mēs varam nosūtīt jums manuāli, lai jums!KĀPĒC izvēlēties mūs?

Четырь достоинствов

1.Данный контроллер продолжает использоватьсь без демонтрирования ,клиент можно экономить расход за демонтрирования .

2.Клиент можно самостоятельно установить программу контроллера м.б.телефона несложно, и экономить расход за установку ..

3.Клиент можно управлять дистанционный запуск с м.б.телефоном, включить в назначенном времи температурный запуск , и экономить расход закупки и установки для дорого контроллера GSM м.б.телефона.

4.В случае предупредительного сообщения вне закона APP принять сообщение авто и указать клиенту .

Labdien, godātie lietotājiem:

Kā daudzi patērētāji ir radušās dažas neskaidrības procesā, montāžas un izmantot pēc tam, kad iepirkumu nesen, mēs uzskaitīt tos šeit pa vienam, lai jūsu atsauci.

1. Pēc darba produkta, pirmais solis ir, lai lejupielādētu NFLH-APP mobilo telefonu, kas atbalsta tikai Android un Apple telefoniem.Otrajā solī, kad tiek pārbaudīts, divdimensiju kodi, mēs varam mēģināt izmantot vairākus programmatūras skenēšanu.Kādu programmatūru skenē radīs kodu radīšanu, ko nevar lejupielādēt.Instalējot APP, jums ir nepieciešams, lai atvērtu un ļauj atļaujas iestatījumus mobilā tālruņa iestatījumi funkcija, tā, ka APP var izmantot kā parasti.Ja atļauja netiek ieslēgta, jums nebūs iespēja saņemt auto signalizāciju, kas uz jūsu mobilo tālruni.

2. Pēc uzstādīšanas programma ir pabeigta, sistēma reģistrācija sākas.Pirmkārt, izvēlieties reģistrēt, ievadīt, ekrāna un pēc tam ievadiet e-pastu, Noklikšķiniet uz, lai iegūtu autentifikācijas paroli.Pieteikties uz jūsu e-pastu, un pārbaudi paroli, kuru jūs saņēmāt.Atpakaļ uz APP, ievadiet validācijas paroli, un pēc tam iestatiet savu paroli, lai pieteiktos uz lietojumprogrammas un pēc tam ievadiet paroli vēlreiz.Ievadiet IMEI numuru, kas ir uzlīmēts uz ārpus uzņēmējas un sānos krāsu kaste.Visbeidzot, ievadiet jūsu numura, noklikšķiniet uz LABI un gaidīt, par ātru.

3. Atgriezties pie sākotnējā interfeiss, noklikšķiniet uz login, ievadiet jūsu e-pasta adresi, parole login APP, un noklikšķiniet uz OK (labi).Ievadiet galvenās vadības ekrāns

4. Pēc ieiešanas vadības saskarne, noklikšķiniet uz zilās ikonas augšējā kreisajā stūrī.Uzsākot jauno saskarni, jūs redzēsiet "programma" ikona, kas tiek izmantots, kad pieskaņotu auto pretaizdzīšanas ierīce.

5. Salikt produktiem, pievienojiet barošanas, GSM antena un GPS antena, un pievērst uzmanību ievietojot SIM plūsmas kartes GSM formātā.Īpaša uzmanība būtu jāpievērš virzienā no SIM kartes.Metāls ir vērsta uz augšu un robs ir ārpus.Tas ir pareizs, lai to ievietotu galvenais dzinējs un beidzot redzēt robā sūcas ārā.

6. Atrast OBD uz auto un pievienojiet to, lai saņemtu elektroenerģiju.Ja OBD ir aizņemts, tas nav svarīgi.Lūdzu, pārtrauca mūsu 2P strāvas vadu un skatiet, kādas sarkanās līnijas.Lūdzu, pievienojiet to uz 12V strāvas līniju.Vēl viena melna līnija ir saistīta ar negatīvo polu.Nav nekādu problēmu ar šo operāciju.Ņemiet vērā, ka GPS antena ir, iedarbojas uz paneļa, lai saņemtu GPS signāla labi.

7. Ja uzņēmēja ir savienota ar strāvas avotu, LED iepriekš būs mirgošanas.Skatīties oranža gaisma.Kad tas var mirgošanas ātri, tas ir tīklu savienojumu OK.Lai pārbaudītu, vai LABI ir patiešām pievienots, SIM kartes numuru uz uzņēmējas varētu piezvanīt pa mobilo tālruni.Ja tālruni var piezvanīt, sakaru sistēmas ir normāli.Apskatīt white LED, un mirgoņas norāda, ka GPS signāls ir normāli.

8. Uzzināt "сервисную кнопку" sākotnējās pretaizdzīšanas ierīci automašīnā, un sākt Ar mobilo telefonu tiek atvērta LIETOTNE, atrod "programma" ikona, kas tikko minēja, un atbilst tālvadības pulti.Savu oriģinālo tālvadības pults nevar saskaņot kopā.Pēc veiksmīgās Apple sakritības ātri, lai novērotu, vai auto tiešām atbilst veiksmīgi, tikai tad, ja automašīnas gaismas mirgošanu, un taures skaņas, var piedāvātos būtu veiksmīga.


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti