LCD displejs Automātiskā Gaisa Atsvaidzinātājs Aerosola Izsmidzinātājs Sienas Uzstādīts Mājas Hotel Vannas istaba, Tualete Smaržas Smaržas Smidzinātājs Mašīna


Tagi: airwick atsvaidzinātājs, airwick, air wick, smaržas tualetes, automatizēta gaisa atsvaidzinātājs, smaržas tualetes, klajums atsvaidzinātājs vannas istaba, aerosola gaisa, gaisa atsvaidzināšanas auto, gaisa atspirdzināties.

€5.85 €13.94
  • Pieejams
  • w21332  • Izmērs: Approx.238*87*38mm (L*W*H)
  • Modeļa Numurs: Gaisa Atsvaidzinātāji
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Tā zip kods sākas ar 51/52/07/35/38/28.

Aizjūras noliktavām nevar tikt sniegts.

Specifikācija:

100% Pavisam jaunu un augstas kvalitātes

Šis modelis no Gaisa Padeves pieņem mikrodatoru ciparu vadības izlūkošanas čipu.Darba dienas var iestatīt, lai trīs veidu Mēn.lai Fri, Mēn.lai Sestdienās un Pirmdienās.Lai Saule; darba ilgums var uzstādīt uz jebkura ilgums; ik izņemšana var uzstādīt uz jebkuru laiku no 1 līdz 60 minūtēm un tajā pašā laikā LCD ekrāns parādīs laiks un izņemšana reizes kopā.

Modes un kompakts perspektīva, labākais uzņēmumu biroja darbinieku

Praktiski un izturīgi, piemērots mājas vai darba vieta

Viegli un ērti pārnēsājami, lai veiktu

Izmērs: Apm.238*87*38mm (L*W*H)

Krāsa: Kā parādīts attēlā

Darbība:

ATIESTATĪT: Skaidrs, pēdējo iestatījumu funkcijas un programmu Iestatījumi, un pēc tam iestatiet funkciju, jums ir nepieciešams.

SPRAY: Nospiediet šo pogu un ierīce būs kavēšanās 4 sekundēs izsmidzināt vienu reizi, indikators mirgos zaļā un sarkanā ir trīs reizes lielāks, attiecīgi, pēc tam spray, lai pārbaudītu vai strādā valsts izsmidzinātājs ir normāli vai nav.

REŽĪMS: Kad jūs nospiediet šo pogu aptuveni 2 sekundes, LCD ekrānā parādīsies pēc 5 režīmi - START (sākotnējā izsmidzināšanas laiku, kas iestatīts), STOP (gatavo izsmidzināšanas laiku, kas iestatīts), INTERVAL (intervāls izsmidzināšanas laiku, kas iestatīts), NEDĒĻAS (NEDĒĻAS darba noteikts), PULKSTENI (Pulksteņa Uzstādījumi)

NEDĒĻA: Noklikšķiniet uz šīs pogas, lai uzstādītu trīs zobrati darba stāvoklī - 1.2.3.4.5 (ierīce darbojas no pirmdienas līdz piektdienai); 1.2.3.4.5.6 (ierīce darbojas no pirmdienas līdz sestdienai); 1.2.3.4.5.6.7 (ierīces strādā no pirmdienas līdz svētdienai)

STUNDA: Noklikšķiniet uz šīs pogas, lai iestatītu pulksteņa stundu, arī var uzstādīt darba laiks ierīci no nulles līdz 24. punktā (un kontrolēt tīkams laiku, kā arī)

Ieslēgšana/IZSLĒGŠANA: Nospiediet šo pogu, lai iestatītu mašīna ieslēgta vai izslēgta.Lūdzu, ņemiet vērā: Pēc tam nospiediet taustiņu, displejā parādīsies "PAR", piespiediet SMIDZINĀŠANAS taustiņu mašīna parādīs, smidzināšanas laikā par 4 sekundēm, indikators sāk mirgot zaļā un sarkanā ir trīs reizes lielāks, attiecīgi, pēc tam SPRAY laika ievadiet normālā darba stāvoklī.Nospiediet šo pogu vēlreiz, un LCD ekrānā parādās "OFF", mašīna nedarbosies, bet LCD ekrāns joprojām displejs pulksteņa laika.Ja tā rāda IZSLĒGTS, citiem taustiņiem, nav spēkā, izņemot gadījumus, PĀRĒJO taustiņu.

LED Divu Krāsu Indikators, Kad akumulatora lādiņš ir zems simbols mirgošanas kreisajā apakšējā LCD ekrānā norāda, ka akumulatora uzlādes līmenis ir zems, jums ir nepieciešams, lai uzliktu jaunu, katru reizi, kad vēlāk, ja jūs nomainiet bateriju izslēgšanas valsts minūti, tad jums nav nepieciešams, lai atjaunotu parametru iestatīšanu; ja tā nav, jums ir nepieciešams, lai atjaunotu to.

Iepakojumā:

1 x Gaisa Atsvaidzinātājs Dozatoru

2 x Skrūves

2 x Skrūves Piedurknēm

2 x Fiksēta Bloķēšana

Cienījamie Dropshipper, Mēs varam piedāvāt profesionālu piliens kuģniecības pakalpojumu. 1.Mums ir pietiekami krājumi, lai apmierinātu savu lieli, lai uz vienu dienu. 2.Do masveida CSV piliens kuģniecības 3.DPU, ASV, AU, CA, AK,BR, piegāde ir ātri. 4.Ātra piegāde 48 stundu laikā 5.Nē, rēķini ,kvītis , reklāmas piedāvājumu, ja jūs atstāt piezīmes (ja jūs vēlaties, mēs varam paredzēt, Ja jūs vēlaties, nometiet kuģniecības, lūdzu, sazinieties ar mums!wechat:13668949975


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti