SienSen 220V1CH Bezvadu Tālvadības Slēdzi Augstas Enerģijas Bezvadu Pārraidi Sūknis Rullo žalūziju Vadības Panelis 433MHZ


Tagi: gaiši ozolkoka grīdas, m57 kontrolieris, apsildāmi earmuff, ralphly iphone, s213 burmester, p1m vibec pārsegs, pildspalvu gulta disney, daļas, bmx zvaigzne, m57 mikrofons.

€14.50
 • Pieejams
 • w164906 • Induktīvā Slodze: 1500W / motors / sūknis
 • Jutība: -112DBM
 • Saņem attālums: vairāk nekā 50 metriem (tukšs zemes) (pielāgoties liela jauda, tālvadības pults
 • Zīmola Nosaukums: SIENSEN
 • tīrā aktīvu slodzi: 3000W / elektriskās gaismas lielgabals
 • Modeļa Numurs: QC-KR2201B
 • Biežums: 433mhz
 • Demodulācijas: ASK / super heterodīnu
 • Darba Spriegums: AC85-250V
 • Materiāls: Plastmasas + PCB
 • Quiescent Pašreizējo: <10MA
 • Izcelsme: Shenzhen

SienSen 220V1CH Bezvadu Tālvadības Slēdzi Augstas Enerģijas Bezvadu Pārraidi Sūknis Rullo žalūziju Vadības Panelis 433MHZ

Produkta apraksts: kontrolieris ir universālā tālvadības vadības slēdzis piemērots iekšzemes un ārvalstu valstīm, un tradicionālo manuālo slēdzi aizstāj ar lieljaudas relejs.Tālvadības pults slēdzi var aizvērt un atvērt ar pulti.Produkta Iespējas:

Pieņemot augstas efektivitātes, zaļo un zemas enerģijas pārslēdzama strāvas padeve shēmas, strāvas amplitūda ir plaša (AC85V-250V), statiskā bez siltuma, un laba stabilitāte.Un izmantot modernu superheterodyne saņem tehnoloģijas, ar viedo MCU, ir daudz priekšrocību, piemēram, labu stabilitāti, stingru pret traucējumiem spējas, un daudzas funkcijas.Tajā pašā laikā iekšzemes augstas kvalitātes SPE lieljaudas relejs ir izvēlēta, lai palielinātu kravas ietilpību un ilgstošu izturību.Piemērošanas diapazons: 1. Aizstāt tradicionālo manuālo slēdzi, lai realizētu funkciju tālvadības ieslēgšana un izslēgšana. 2. Attālināti kontrolēt atvēršanas un aizvēršanas ūdens sūknis. 3, tālvadības pults, dažādas lampas. 4, tālvadības pults ielu apgaismojums. 5, tālvadības pults, ventilators. 6. Sākt ģenerators attālināti. 7, tālvadības pults, visu veidu sadzīves tehniku. 8, tālvadības pults visa veida sveces.

Darba režīms apraksts:

[Jog function] (funkcija): Kad lietotājs nospiež tālvadības pults poga, relejs kontrolieris ir slēgta, un vadu ievades termināls ir savienots ar vadu izeju.Kad lietotājs nospiež tālvadības poga, relejs kontrolieris ir atvienots un vadu ievade ir atvienots no vadu izejas. [Self-bloķēšanas funkcija]: Kad lietotājs nospiež tālvadības pults poga, relejs kontrolieris ir slēgta, un vadu ievades termināls ir savienots ar vadu izeju.Kad pats tālvadības pults poga ir nospiesta vēlreiz, kontrolieris relejs ir atvienots un vadu ievade ir atvienots no vadu izejas. [Savienojas, function] (funkcija): Kad lietotājs nospiež " A " taustiņu uz tālvadības pults, kontrolieris relejs ir slēgta, un vadu ievades termināls ir savienots ar vadu izeju.Kad lietotājs nospiež " B " taustiņu uz tālvadības pults, kontrolieris relejs ir atvienots un vadu ievade ir atvienots no vadu izejas.

Mācību darbības: 1. [Jog function] iesaistīties mācību kods: nospiediet mācību pogu sānos kontrolieris, atlaidiet pogu, pagaidiet brīdi, LED indikators iedegas, norādot, ka jūs iesaistīties mācību režīmā.Šajā laikā, nospiediet jebkuru taustiņu uz tālvadības pults, un redzot, LED, kas mirgo, tas nozīmē, ka mācīties LABI. 2, [self-bloķēšanas funkcija] iesaistīties mācību pāra kods: nospiediet 2 kontrolieris, sānu mācību pogu, atlaidiet pogu, pagaidiet brīdi, LED gaisma ir ieslēgta, norāda, ievadiet mācīšanās režīmu.Šajā laikā, nospiediet jebkuru taustiņu uz tālvadības pults, un redzot, LED, kas mirgo, tas nozīmē, ka mācīties LABI. 3, [savienojas, function] iesaistīties mācību pāra kods: nospiediet 3, uz pusi mācību pogu pārziņa, atlaidiet pogu, pagaidiet brīdi, LED gaisma ir ieslēgta, norāda, ievadiet mācīšanās režīmu.Šajā laikā, nospiediet jebkuru taustiņu uz tālvadības pults, un redzot, LED, kas mirgo, tas nozīmē, ka mācīties LABI.Skaidrs darbību controller atmiņa: Nospiediet mācību pogu 8 reizes pēc kārtas, un ļaujiet iet no rokas.Pēc brītiņa, jūs redzēsiet, LED, kas mirgo, norādot, ka LABI ir notīrīta.Elektriskie parametri: 1, darba spriegums: AC85-250V; 2, quiescent strāva: 3. Demodulācijas: ASK / super heterodīnu 4, frekvence: 433MHZ; 5. Jutība: -112DBM; 6, saņem attālums: vairāk nekā 50 metriem (tukšs zemes) (pielāgoties liela jauda, tālvadības pults līdz 500-1000 m) 7, tīra pretestības slodze: 3000W / elektriskās gaismas lielgabals 8, induktīvā slodze: 1500W / motors / sūkņa Piesardzības pasākumi: 1. Uzstādītājam ir nacionāli atzīta elektriskā algu. 2. Tas ir aizliegts electrify vadu.Tas ir nepieciešams, lai stieples saskaņā ar pieņēmumu no strāvas padeves.Un elektroinstalācijas, jābūt stingrām, ne zaudēt, ugunsgrēka gadījumā. 3. Pēc savienojuma līnijas, instalācijas vāciņa ir jābūt noslēgtam. 4. Pirms ieslēgšana, rūpīgi pārbaudiet vai izsaucamās līnijas ir pareizs. 5. Nepieskarieties metāla vai nemetāla daļām kontrolieris ar roku pēc tam, kad ieslēgšana. 6. Ja jums ir nepieciešams, lai uzzinātu kodu, lūdzu, izmantojiet vienumu, ar augstu izolācijas līmeni, piemēram, plastmasas stienis nospiediet mācību pogu.Nepieskarieties tieši ar rokām, lai novērstu elektriskās strāvas trieciena un traumu. 7, šo produktu lietošana ir pārslēdzama strāvas padeve, PCBA ir jāmaksā, tas ir stingri aizliegts atvērt korpusa privātās apkopes.


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti