Pneimatiskās/Manual 6.5 L Eļļas Nosūcējs Sūknis Pneimatiskās Šķidruma Evacuator Vakuuma Ekstrakcijas Sūkņa Šķidruma Nosūcējs


Tagi: šļirci eļļas, apkopēja vakuuma bezvadu, pneumat rīks, eļļas sūkņa nodošanas, pārnesumkārbas sūknis, profesionālas eļļas iesūkšanas sūknis, motoru eļļas šļirču, šķidruma sūknis, eļļas sūkņa iesūkšanas, welch vakuuma sūkņa eļļas.

€74.22 €95.15
  • Pieejams
  • w16387  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Modeļa Numurs: DSACZC

Piemērots: motoru eļļas, bremžu eļļa, transmisijas eļļas, ūdens

Pneimatiskās Režīmā - EWK Šķidruma Nosūcējs Sūknis Ir Paredzēts Tiem, Kas Ir Slims Tērēt Laiku.Ar Pneimatisko Režīmā, Tas Nodrošina Super Ātru Naftas Ieguves (1.6 L/Min).Jūs Varat Paveikt Darbu, Pēc 10 Minūtēm Ar Gaisa Kompresoru.

Manuālajā Režīmā - Eļļas Maiņa Sūknis Arī Ir Viegli Un Portatīvo Darbību.Ar Manuālajā Režīmā, Jūs Varat Iegūt Šķidrumi Nekur Ar Nevienu Citu Aprīkojumu, Kas Nepieciešams. ( Manuālais Režīms Darbojas Bez Elektrības Nosacījumiem)

Instrukcija

1. solis.

Darba temperatūra no 35°C-200° F. Atdzist motoram, vismaz 15 minūtes, pēc braukšanas.Ja auto nav ticis izmantots pēdējās 4 stundas, silts to uz augšu vismaz 3 minūtes pirms ekstrakcijas.

2. solis.

Noņemiet eļļas līmeņa mērītāju un ievietojiet saistīti caurulīti mērītāju cauruļu, līdz tas sasniedz apakšā eļļu panna.

3. solis.

Pievienojiet 1/4" NPT ātri savienotājs ar gaisa kompresoru.Iestatiet darba spiedienu starp 40-170 psi.Pārliecinieties, ka caurules ir cieši saistīti, pirms ieguves.Pneimatiskās un Manuālais režīms, lai ietilptu jebkurā stāvoklī.

4. solis.

Nav ekstrakta eļļa, kas pār EWK logo, uzlīme, apakšējā līnija palīdz novērstu izliešanu.Savākt izmanto šķidrumu citā traukā un ņemt to tuvumā rīcībā centrs pārstrādei.

Padomi

Sasniegt Dibenu Eļļu Panna

Paplašināt galvenās caurules (B), ko savieno ar pagarināšanas cauruli (C) sūkāt up katru pilienu eļļas uz leju, lai apakšējā rezervuārā.

Dzelzs Stieples Funkcija

Turiet nospiestu uz augšu mīksts un tievu caurulīti, stingri, ievietojot to mērītāju caurules.Attīrītu caurules pēc lietošanas.

Šķidruma Drenāžas Ierobežots Līnijas

Pastāv robeža, līnija uz EWK eļļas nosūcējs.Ja šķidrums iet pa ierobežo līnija, tas varētu ieplūst vakuuma kameras un izraisīt noplūdes.Pirms jūs ielej eļļu, lūdzu, skatiet mūsu norādījumus, kā atskaites.

1/4 collu Gaisa Ieplūdes Komplekts

Kontroles ieguvi vieglāk.Darba spiediena diapazons : 40-170 psi.


Spyssnake
2020-12-11
5/5
The order came quickly in 10 days. Delivery by courier. Packed well.
Rijan128
2020-12-05
5/5
Everything was delivered without damage. Sorry the fitting is not the same for connecting the compressor. Checked so far only on the water shakes well. There is a hose for pumping the brake system just super. Pipes are tough did not like. The previous device I had with a hose reinforced with rubber coating as a gas rope is much better. It will be necessary to finalize that it would be reliable and useful in the cold time. The design is fundamentally good to buy I recommend
Axnlton Simchuk
2021-01-27
5/5
The thing is super! Immediately tried, works fine! Tomorrow I will buy adapters for pneumatics-in general, the plane will be! I came-I did not even blink!

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti