25cm LED Foto 360 Grādu Elektriskās Rotējoša Diska Rotācijas Displejs Stāvēt par Fotogrāfiju, Rotaslietas Skatīties Digitālo Produktu


Tagi: 360 fotogrāfija vinilplašu, 360 grādu foto, 360 vinilplašu, 3d rotācijas displejs stāvēt, displeja savukārt tabula, 360 grādu elektriskie rotējošie vinilplašu 30, digitālo produktu, rotējošā kuba foto, fotogrāfija vinilplašu, displejs rotē stāvēt.

€20.83
  • Pieejams
  • w16270  • Zīmola Nosaukums: HEONYIRRY
  • Iepakojums: Jā
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Modeļa Numurs: 25cm

RM8549321383345264

Savukārt galda ir viss-mērķi, reklāmas, pārdošanas veicināšanas, pagodini displejs stāvēt ar ultra-spilgtas LED, lai izdaiļot, energoefektīvu apgaismojumu.Pateicoties dubultu virzienā rotācija.Paredzēts mājas un izstāde, veikals, veikals ir liels, lai parādītu vīna, modeli, elektropreces, apdares un fotogrāfijas.

360 Grādu Rotācijas & Stabilā Rotācija

Ar Leadleds savukārt galda vadīt top rotācija omni-directional noķert visvairāk redzi uz galda, letes, plaukts, plaukts, shopwindow. 1.6 APGR. / min., Pieejams rotācija pulksteņrādītāja virzienā vai CCW virzienā, vienkārši nospiediet ieslēgšanas/IZSLĒGŠANAS slēdzi, lai mainītu griešanās virzienu.Lietot ļoti ērti, vairākas funkcijas.

Griešana ar Gaismas Apgaismojums

Ultra bright led indikators iedegas, apgaismotu pie tumšās vietas, darbojas uz jūsu nakts & tumši reklāmas kampaņu, pasākumu, personu, folija atmosfēru.

Rotācijas & Light vai Rotācijas & Gaismas IZSLĒGŠANA ir pieejami, vienkārši nospiediet uz komutatoru.Tik viegli, lai saņemtu savu gaidījis efektu.

Vairāk Iekraušanas Jauda

Līdz 7 £ (11kg) iekraušanas jauda, lielisks rekonstrukcijas pieņemsim, ir rotācijas ļoti stabila.

(Vairāk svara, tas varētu rotācija, bet ne Falconeyes ražotājs ieteiktu).

Uzlabot līdz datums Leadleds Vinilplašu

Moderns dizains, viegli lietot, multi-funkciju, lielisku efektu, izturīgs lietošanā.

RM8549321388252348


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti