Mythologic Pegasus Skaitļi Metāla Šaha Komplekts Pieaugušo, Roku darbs Gabalus un Marmora Dizaina Koka Šaha galdiņš Karalis 9.5 cm


Tagi: valdes šahs, l7 tālruni, šahs koka, mazo šaha figūras, , šaha cietie, chetrange, komplekts šaha figūras, , komplekts šaha figūras no metāla, bekgemons, šaha komplekts.

€112.12 €118.01
  • Pieejams
  • w14090  • Materiāls: Metāla
  • Zīmola Nosaukums: GiftHome
  • Veids: Dambrete & Šahs

✔MARMORA RAKSTU KOKA ŠAHA galdiņš..šaha borad ir izgatavotas no 12mm,1. kvalitātes valde MDF.PIEZĪME: Šī chessborad nav sākotnēji izgatavoti no marmora.Tur ir dizains, marmora par MDF koka chessborad.

✔KĀ ŠAHA DĒĻI IZSKATĀS PĀRSTEIDZOŠS..Pēc tam, kad modelis ir izgatavots no koksnes, visām virsmām produkts ir aizsargāts ar 3 slāņiem, apdares lakas un 3 slāņus, spīdīga poliestera laku.

✔DIMENSIJU GALDIŅŠ..17x17x0.5 inc(43x43x1,2 cm ) ✔EFEKTĪVI IZMANTOT, UN NAV SABOJĀT MĒBELES. Galdiņš ir 4 gabali, neslīdoša līmēšana uz muguras produkta virsmu.

✔AUGSTAS KVALITĀTES ŽĒLASTĪBU, ŠAHA FIGŪRAS, Skaitļi..Metāla Šaha Komplekti ir ražoti Turcijā ar augstas kvalitātes meistarība un roku darbs ar īpašu pārklājumu un vārtu nekā pirmajā klasē un formēšanas materiāli.

✔LEĢENDĀRAIS PEGASUS.Skaitļi, kas iedvesmoja Pegasus, spārnotais zirgs no grieķu Mitoloģijas.KARALIS AUGSTUMS ir APMĒRAM 3.75 COLLU.. (9, 5 cm) — PILNĪGI GABALI SVARS ir APTUVENI 4,5 Ib (2 KG)


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti