Bezvadu Bluetooth Gamepad par Nintend Slēdzis, Kursorsviras Pro Kontrolieris ar Somatosensory Vibrācijas Screenshot Ass PC Spēles


Tagi: midi controller pro, eastvita slēdzis, gamepad slēdzis, eastvita pubg, Cdragon, gs4, prieks con nintendo slēdzis, kontroles nintend slēdzis, kontrolieris mod pro, toshiba touch.

€15.60 €21.08
  • Pieejams
  • w130030  • Veids: Spēļu vadāmierīces
  • Modeļa Numurs: S001 Bluetooth Gamep
  • Interfeisa Tips: Bluetooth
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Nintendo Modelis: NINTENDO SLĒDZIS
  • Saderīgs Marku/Modeli: Nintendo
  • Zīmola Nosaukums: EastVita
  • Iepakojums: Jā

Apraksts:

Vienuma tips:Bluetooth Gamepad

1. Izmantojot Bluetooth, rokturi izveido savienojumu ar uzņēmēja maiņa.Savienošana ar DATORU uzņēmēja caur USB kabeli shutdown valsts, saprot funkciju X_input un D_input režīmā.

2. Roktura operācija: pirmo reizi, nospiediet SĀKUMVIETAS taustiņu 3 sekundes, lai boot up un ievadiet pāra.LED 1-4 flash norāda, ka savienošana pārī ir veiksmīga.Atbilstošais kanāls lampas, kas piešķirtas ar Slēdzi uzņēmējas ir ilgi spilgti.

3. Pievienojiet vēlreiz un nospiediet SĀKUMVIETAS taustiņu, lai boot, un ievadiet saiti atpakaļ.LED 1-4 lēnām mirgo, norādot panākumus, saskaņošana.Atbilstošais kanāls lampas, kas piešķirtas ar uzņēmējas ir ilgi spilgti.

4. Galvenais Sastāvs.

5. Mehānisko funkciju: Rokturis ar dual mehānisko funkciju.

6. Uzlāde: tad, Kad rokturis ir izslēgta, tad, kad rokturis ir ievietota adapteri, LED 1-4 uzplaiksnījumi, un, ja tas ir pilnībā uzlādēts, indikators 1-4 iet ārā.Kad rokturis ir on-line, kad rokturis ir ievietota USB, atbilstošo kanālu indikators lēnām mirgo pēc tam, kad pilnībā uzlādēts, un ilgi spilgti.

7. Zemas jaudas signāls: Ja akumulatora spriegums rokturi ir mazāk nekā 3,6 V (saskaņā ar principu, akumulatoru parametri), attiecīgais kanāls indikators lēnām mirgo, norādot, ka rokturis ir nelielas jaudas un vajadzībām maksas.

8. Izslēgšana: Ja rokturis ir ieslēgts, nospiediet SĀKUMVIETAS taustiņu 5 sekundes, un rokturi iekļūst izslēgšanas.Kad rokturis ir on-line, tā izslēdzas automātiski, bez jebkādiem taustiņu darbību 10 minūtes.

9. Modernizācija: rokturi var uzlabot tieši, bez braukšanas USB.

10. Saņem attālums: uzņemšanas attālums no roktura var sasniegt 8-10m, atkarībā no vides.

Akumulatora kapacitāte: 500 mAh

Uzlādes laiks: 2,5 stundas

Pakete Ietver:

1/2 x Bluetooth Gamepad

1 x Uzlādes Kabelis

1 x Maināmiem Krusta Atslēga

1 x Lietotāja Rokasgrāmata


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti