Trianglelab Augstas Precizitātes Z-probe Auto gulta nolīdzināšana sensoru komplekts 3D touch sensors Kossel delta Z ass 3D printeri E3D MK8


Tagi: žvadzoņa, cnc zonde, creality ender3, karstā gala zeķes, cr10 pro, voron 2 komplekts, bltouch 3d touch sensors, a1 touch, bigtreetech skr, delta kossel.

€6.34 €8.35
  • Pieejams
  • w127851  • Zīmola Nosaukums: DFORCE
  • Modeļa Numurs: TL-Augstas Precizitātes Pjezo Z-probe
  • Vienuma Tips: Auto Self-Leveling Sensors

​​

Šis produkts ir auto gulta nolīdzināšana komplektu, izmantojot membrānas maiņa tehnoloģijas .Sprauslu sazinieties ar tiešiem mērījumiem,vai sprausla ir "sharp beigām instruments".Jo nav x un y nobīde(un ļoti minimāla z-ofseta)visu izdrukājamu jomā gultas var probed.Tā ir gaismas svars un noņemamu nav pievienot masveida uz jūsu printhead.Firmware iestatījums ir vienkāršākais no visiem autobed izlīdzināšanas metodi. 1.Var izmantot ar jebkuru iespiešanas virsmas, ieskaitot Printbite,PEI,Buildtak,Stikla,Alumīnija,FR4. 2.Izmanto standarta endstop savienotājs 3.Spriegums salīdzināšanas moduli var noteikt, atkārtojami un stabilā vienotā 4. rezultāts.Ļoti viegli konfigurēt jūsu firmware 5.Nav X vai Y nobīdēm,jūsu sprauslu ir instruments, galvenais,lai lietotu sprauslu, lai zonde 6.Zemu izmaksu un viegli izmantot. 1. Pievienojiet sensora PCB 2. modulis. C onnect PCB moduli, lai jūs mainboard zondes endstop VCC, lai endstop+ GND, lai endstop-vai GND DARĪT, lai zondes signāls pin kodu, kas ir norādīts jūsu firmware signāls ir ZEMA, kad porbe sensors nostrādā.Tas ir labi, lai savienotu sensoru tieši uz GND un zondes signāla pin, ja jums ir, un nepatikšanas par to, ka Spriegums salīdzināšanas PCB modulis.

Lūdzu, pārliecinieties, ka sprauslu un gulta ir atdzist līdz istabas temperatūrai, pirms uzstādīt sensoru.Sensora tiks destoryed ja sprauslas temperatūra ir pārāk augsta.

1 x Spriegums salīdzināšanas PCB modulis

1 x Endstop Kabeļi

1 x Membrānu slēdža sensoru ietvaros 1meter spraudni

2 x Putu gredzens uzstādīt sensoru ar uzgali


Bananaed777
2020-12-19
1/5
Doesnt work, won't trigger reliably and the sensor isn't sensitive at all.
Iv37s6au
2020-09-06
5/5
OK.

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti