Starplaikos padome CNC USB MACH3 100Khz 4 asi saskarne vadītāja kustības vadības vadītāja valdes


Tagi: vadītāja tb6560, cnc router, arduino cnc komplekts keye, mach3, liela transportlīdzekļu vadītāja, 4. solis transportlīdzekļu vadītāja, 3d valde, 12v motoru, servo vairogs, cnc mach3.

€16.35 €28.68
  • Pieejams
  • w10376  • Motora Tips: Stepper Motor
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Sertifikācija: NAV

Apraksts:

1. Atbalsts 4-ass sasaiste, jūs varat savienot četras stepper motor diskus vai servo diskus; 2. Maksimālais solis-pulsa frekvenci 100KHz,kas ir piemērots servo vai soļu motors; 3. Atbalsta automātisko zondi rīks 4. Atbalsts Ārkārtas ieejas 5. Atbalsts limita slēdzis 6. Atbalsts, kas savieno elektroniskās rokas 7. Nepieciešams izmantot ārējos 24V DC strāvas padeve, lai izolētu un ārējo USB portu, un padarītu sistēmu stabilāku 8. Ir 0-10V izejas ports, jūs varat izmantot mach3 programmatūru, lai kontrolētu vārpstas motora ātrumu. 9. 4 universālas ieejas, jūs varat savienot limita slēdzis, estop slēdzis, zondes slēdzi atpakaļ nulles un citas ierīces 10. 4 universālas izolētas relejs disku izejas interfeisu, var vadīt četri releji kontroles vārpstas sāk, uz priekšu rotējošās un reverse pagriešana, sūkņi un citas ierīces 11. 1 statusa LED indikators, norāda savienojuma statusu uz kuģa

Piezīme:

Invertora saskarne (AVI +, AVI) ir izolēts no datora, un galvenais vadības ķēdes, un ir spēcīgas pret traucējumiem spējas.Nav iejaukšanās signāls tiks ieviests, jo, ieviešot ārējo spēcīgu elektriskās iekārtas.Šī saskarne var izvadīt 0 ~ 10V analogos signālus, un var arī konfigurēt kā 0 ~ 5V izejas.Tas ir ieteicams, ka robeža slēdzis un avārijas izslēgšanas slēdzis ir uzstādīts pirmo reizi.Ja šo aizsardzības slēdži nav uzstādīta, avārijas, papildus nospiežot avārijas stop atgriezties (dažreiz pārāk vēlu, lai press), un izslēgt motora jauda (dažreiz pārāk vēlu, lai izslēgtu), ērtākais veids, kā apturēt ir pavelciet USB kabeli !!Tik ilgi, kamēr USB kabelis ir izvilkts, mašīna automātiski būs stop! !! !!


Freestyleboy
2021-01-06
5/5
товар получен, в работе ещё не проверял. продавцу спасибо!
Bauer Aleksey
2020-10-18
5/5
Delivery took about 2 weeks. On the disk there is both Mach3 and plugin rnrmotion. DLL, as well as a bunch of documentation on different drivers and options for their connection to the board. The fee is working. I checked on 3 hats. Through Mach3 is controlled correctly. Checked on Windows 8.1x64. Jambs in the work of the program or the board did not find. Disadvantages-only that there are remains of flux on the board itself.
Jimwhun03
2020-11-21
5/5
Works, I have not used it yet
Mcil Maloy
2020-08-19
5/5
За несколько лет заказов на АЛИ это самая быстрая доставка! Десять дней до Подмосковья! Сборка платы порадовала, качественно. В работе пока проверить не успел, но продавец достоен похвалы! В комплекте плата, USB шнур, диск. Всё соответствует описанию. Продавца рекомендую.
Sourav Tolani
2021-01-21
5/5
Product as described (not testing, will be posting eventually result). Thanks

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti