Portatīvie Auto Gaisa Sūknis, Elektriskie Riepu Piepūšanas 12V Bezvadu Piepūšamās Sūkņa Auto Riepu Piepūšanas Šļūtene, Gaisa Kompresors, Auto Piederumi


Tagi: resun hailea gaisa sūknis, p auto riepu piepūšanas, auto matrača, 12v elektriskais eļļas sūknis, akumulatora kompresors, auto kompresoru, kondicionētāja kompresors 12v, gaisa riepu piepūšanas, gaisa kompresors, bezvadu riepu piepūšanas metāla.

€28.02 €40.04
 • Pieejams
 • w1018 • Modeļa Nosaukums: Automašīnu gaisa sūknis
 • Postenis Diametrs: 0.0inch
 • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
 • Vienuma Tips: Sūkņi
 • Postenis Augstums: 7cm
 • Objektu Platums: 7.3cm
 • Postenis Svars: 880g
 • Objekta Garumu: 29cm
 • Materiāla Tips: AB
 • Spriegums: 12V
 • Zīmola Nosaukums: Goxfaca

12V Portatīvo Auto Gaisa Sūknis, Elektriskie Riepu Piepūšanas Bezvadu Piepūšamās Sūkņa Auto Riepu Piepūšanas Šļūtene, Gaisa Kompresors, Auto Piederumi

Aizzīmju Punktiem:

1、2019 Modernizētas Versija & Iebūvēts Litija Akumulators 2000mAh: Mini-korpuss, īpaši Liela ietilpība ar 2000mAh.Uzlādējamās Oasser gaisa kompresors var tikt paaugstināta, par avārijas situāciju.Tā atbalsta AC DC Adapteris mājās 110V & 12V 3 metri Cigāru Šķiltavas kabeli. (Uzmanību: Lūdzu, nav aktivizē sūkni, ja ir uzlādes statusu pie mājas sienas lādētāju).

2、LCD Digitālais manometrs ar Apgaismojumu: Ar 3 izvēles vienībām, kā PSI, BĀRS, KPA Kg / cm2.Jūs varat kopa riepu spiedienu, ko riepas vajadzībām un pārbaudīt riepu spiedienu jebkurā laikā.Gaisa sūknis tiek automātiski pārtraukta palielinātas, kad inflācija sasniedz iestatīto vērtību, kuru var novērst vairāk nekā palielinātas.

3、Super Spilgti LED Lukturīti: 8 LED Gaismas Krelles var kontrolēt ar neatkarīgo slēdzi, lai nodrošinātu jūs ar ērtu avārijas apgaismojumu naktī.Un LCD digitālais displejs ar apgaismojumu, kas ir viegli lasīt digitālā nakts laikā.

4、Zema Sprieguma Aizsardzība: Iebūvēts akumulators aizsardzības ierīci.Ja spriegums ir pārāk zems, tas automātiski atslēdzas jauda un akumulators nav beidzies izlādējies laikā ilgu laiku laist.Maksimālais piepūšamās spiediens ir 120psi, kas ir piemērots auto, velosipēdu, motociklu, bumbiņas, peldēšanas riņķi, piepūšamās rotaļlietas un Citas Inflatables.

5、Miniatūras aizņem Maz Vietas: Mini ir kompakts,viegli pieņemt,var ievietot visur, ceļot un veikt ērtāk.Padomi: Lūdzu, izlasiet instrukciju pirms lietošanas uzmanīgi!

Funkcijas:

2019 Modernizētas Versija & Iebūvēts Litija Akumulators 2000mAh: Mini-korpuss, īpaši Liela ietilpība ar 2000mAh.Uzlādējamās Oasser gaisa kompresors var tikt paaugstināta, par avārijas situāciju.Tā atbalsta AC DC Adapteris mājās 110V & 12V 3 metri Cigāru Šķiltavas kabeli. (Uzmanību: Lūdzu, nav aktivizē sūkni, ja ir uzlādes statusu pie mājas sienas lādētāju).

LCD Digitālais manometrs ar Apgaismojumu: Ar 3 izvēles vienībām, kā PSI, BĀRS, KPA Kg / cm2.Jūs varat kopa riepu spiedienu, ko riepas vajadzībām un pārbaudīt riepu spiedienu jebkurā laikā.Gaisa sūknis tiek automātiski pārtraukta palielinātas, kad inflācija sasniedz iestatīto vērtību, kuru var novērst vairāk nekā palielinātas.

Super Spilgti LED Lukturīti: 8 LED Gaismas Krelles var kontrolēt ar neatkarīgo slēdzi, lai nodrošinātu jūs ar ērtu avārijas apgaismojumu naktī.Un LCD digitālais displejs ar apgaismojumu, kas ir viegli lasīt digitālā nakts laikā.

Zema Sprieguma Aizsardzība: Iebūvēts akumulators aizsardzības ierīci.Ja spriegums ir pārāk zems, tas automātiski atslēdzas jauda un akumulators nav beidzies izlādējies laikā ilgu laiku laist.Maksimālais piepūšamās spiediens ir 120psi, kas ir piemērots auto, velosipēdu, motociklu, bumbiņas, peldēšanas riņķi, piepūšamās rotaļlietas un Citas Inflatables.

Miniatūras aizņem Maz Vietas: Mini ir kompakts,viegli pieņemt,var ievietot visur, ceļot un veikt ērtāk.

Padomi: Lūdzu, izlasiet instrukciju pirms lietošanas uzmanīgi!

Parametri(apm.):

1.Auto ieejas jauda: 12V 3A

2.Ieejas spriegums: lādētāju, 5V/2A

3.Darba strāva: 1-5A

4.Maksimālā strāva: ≤5.A

5.Bez slodzes strāva: ≤2A

6.Gaisa efektivitāte: maksas 1.95 kalnu riepas uz 2 minūtēm

7.Akumulatora kapacitāte: 2000Am 12.4 V

8.Avārijas apgaismojums: 8 stundas 10 stundas

9.Darba temperatūra: -20 ° C ~ 70 ° C

10.Uzlādes metodi: Mikro USB

11.Uzlādes laiks: aptuveni 2 stundas

12.Sasniedzams spiediens 150PSI/10.3 BAR/990KPA/10.5 KG/CM

13.Produkta izmērs: 250*56*47mm/9.84*2.2*1.85 jo

14.Net svars/bruto svars: 750/500g

Piezīmes:

1.Bērniem ir aizliegts izmantot šo sūkni!Sargāt no bērniem!Nekad neievietojiet trahejas mutē ir dzīvs dzīvnieku vai acīs auss.Nelietojiet sūknis kā rotaļlietu!

2. Neizmantojiet šo sūkni vietās, kas atrodas tuvu viegli uzliesmojošas un sprādzienbīstamas šķidrumiem un gāzēm (piemēram, degvielas uzpildes stacijas)!

3. Neatstājiet kad inflācija ir progress.Mašīna ir jāļauj atpūsties, 8 minūtes, pēc 8 minūtēm, nepārtrauktu lietošanu.

4. Ja ir neparastu troksni vai pārmērīga laikā temperatūra inflācijas, lūdzu, jāslēdz nekavējoties, un ļauj tam atdzist vismaz 15 minūtes.Izjaukt trahejas un esiet uzmanīgi ar karstu roku.

5. Produkts ir aizsargāts no lietus un ūdens, un tas ir izturīgs pret ietekme un ietekmes.

6. Ja sūknis nav izmantota ilgu laiku, tas jāuzglabā sausā un slēgtā vietā.Ja jūs uzglabāt ilgu laiku, ir ieteicams, lai uzlādētu akumulatoru, trīs mēnešus.


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti