Mājas | Kur aiziet
Šobrīd tiešsaitē ir 21 viesi 
„Ūdens dienas” ekoveikalā Divdaba! Drukāt E-pasts:
Dzīvesveids - Kur aiziet

Līdz 29. aprīlim ekoveikalā Divdaba notiek izglītojoši saimniecisks pasākums „Ūdens dienas”.

Visiem interesentiem būs iespēja uzzināt, kā mājās lietot ūdeni dabai un pašam draudzīgākā veidā, kā braukt ar ūdeni benzīna vietā. Varēs iepazīties ar sakārtotu ūdeni, kā arī paspēlēties, aprēķinot savu ūdenspēdu un virtuāli apstaigājot savu mājokli.

Ekspozīcijā būs iespēja izmēģināt ūdens taupīšanas, atīrīšanas, mājas uzkopšanas lietas un dzeramo ūdeni no Ecozone, Neoperl, Memorywater, kā arī no latviešu zīmola Greenwalk, produkcijas klāsta.

 

Divdaba, Strēlnieku iela 1a, Rīga.  D.d. 11.00.-19.00.

Jūsu Ekoprieks.lv!

 
Jauna ekoloģiskā kafejnīca Eko PAUZE Drukāt E-pasts:
Dzīvesveids - Kur aiziet

Sākot ar 30.augustu ir atvērta kafejnīca-veikals „Eko PAUZE”, kurā var baudīt gardas, sātīgas un patiesi „tīras” pusdienas, jo izejvielas ēdienkartes veidošanai tiks iegādātas no mūsu pašu bioloģiskajām lauksamniecībām, vai, ja tās Latvijā nebūs pieejamas, no ārzemju bioloģiskajām lauksamniecībām. Kafejnīca atradīsies ērtā vietā, Aspazijas bulvārī 5, Rīgā.

Jāsaka, ka kafejnīca šeit ir bijusi jau vairāk kā 10 gadus un barojusi ar vienkāršiem, mājīgiem ēdieniem gan Latvijas Universitātes ekonomikas fakultātes studentus un profesorus, gan tuvākās apkaimes ofisu darbiniekus.

Aicinām Jūs visus ierasties uz kafejnīcas „Eko PAUZE” atvēršanu un nobaudīt gardus ēdienus jaunā kvalitātē.

Lai Jums būtu interesantāk, atsūtiet mums e-pastu uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ar pieteikumu: „Velos baudīt ekoloģiski tīras pusdienas!” un katrs 20-tais vēstules rakstītājs tās patiešām varēs nobaudīt BEZ MAKSAS! Visi pārējie saņems 15% atlaidi.

Lasīt tālāk...