Mājas | Eko kosmētika
Šobrīd tiešsaitē ir 22 viesi 
Ievads ķīmijā, vai mazais špikeris kosmētikas veikalā Drukāt E-pasts:
Ekoprodukti - Eko kosmētika

Skola sen jau aiz muguras un ķīmijas stundas arī "veiksmīgi" aizmirstas. Tomēr ieejot kosmētikas veikalā un pacilājot skaistās krēmu burciņas, mēģinot izlasīt un saprast, kas labs vai slikts ir šīs burciņas "vēderā", saprotam, ka laikam tomēr ķīmijas stundas skolas programmā nav iekļautas tikai mūsu spīdzināšanai. Toties tagad mēs varam legāli špikot, nebaidoties, ka kāds ar lineālu uzšaus pa pirkstiem. Pētot kosmētikas sastāvdaļu sarakstu, apkopojām visbiežāk sastopamās sastāvdaļas, no kurām ir ieteicams izvairīties:

Lasīt tālāk...
 
Sastāvdaļas, kurām jāpievērš uzmanība, iegādājoties kosmētiku! Drukāt E-pasts:
Ekoprodukti - Eko kosmētika

Latvijā, katru gadu tiek tērēti vairāki miljoni latu kosmētikas līdzekļu iegādei. Vai esi iedomājusies, kas ir šo līdzekļu sastāvā?

Mums visām gribētos ticēt, ka tirgū nopērkamie līdzekļi ir droši un pārbaudīti. Diemžēl tā nav. Mūsdienās vairumā kosmētisko līdzekļu sastāvā ir daudz sintētisko ķīmisko vielu. Turklāt par lielu daļu no tām trūkst ziņu par to ietekmi uz cilvēku veselību. Aizliegtas tiek tikai tās vielas, par kurām ir pietiekoši daudz informācijas, par to nelabvēlīgo ietekmi, turklāt aizliegšanas process nereti ir ilgstošs.

Lasīt tālāk...
 
Ādas kopšana, izmantojot organiskus produktus Drukāt E-pasts:
Ekoprodukti - Eko kosmētika
Vai tu zini, ka līdz pat 60% vielu, ko uzklāj uz savas ādas, uzsūcas tavā ķermenī? Savā visdziļākajā būtībā ādas kopšanas produkti ir radīti, lai iesūktos ādā, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties tikai tos produktus, kuru sastāvā ir vistīrākās, dabīgās sastāvdaļas.
Lasīt tālāk...
 
Sertificētas dabīgas kosmētikas ražotāju saraksts Drukāt E-pasts:
Ekoprodukti - Eko kosmētika

"Sertificētas dabīgas kosmētikas ražotāji"

Visu to ražotāju saraksts, kuri piedāvā preces ar BDIH "Certified Natural Cosmetics" zīmolu. Klikšķinot uz logo papildus informācija par doto ražotāju.

Lasīt tālāk...
 
Dabīga kosmētika un higiēnas preces. Drukāt E-pasts:
Ekoprodukti - Eko kosmētika

Par savu ķermeni jārūpējas ar nelokāmu uzticību. Dvēselei caur blāvām acīm pasaule izskatās apmākusies. - Gēte.

Dabiskā un organiskā kosmētika ir visur: dabīgas pārtikas veikalos, kūrortos un pat pārtikas preču veikalos. Ja interesējaties par bioloģisko pārtiku, jūs zināt, cik labs ir dabīgs dzīvesveids jums un jūsu ģimenei. Drošāk veselībai  ir turēties par gabalu no ķīmiskām un toksiskām vielām, kuras var veselību apdraudēt. Taču kosmētikas uzņēmumi šmaucas un joprojām iekļauj kancerogēnas un hormonus graujošas sastāvdaļas to "90% dabīgajos" personīgās higiēnas produktus. Aizsargājiet sevi: uzziniet, kā netikt apmānītam.

Dabīgas, naturālas personīgās higiēnas preces vairumā atrodamas gan SPA, gan dažādos "dabīgu preču" veikalos. Ļoti pievilcīgs iepakojums, uz kura ir pārliecinošas norādes par to, cik dabīga ir katra sastāvdaļa. Jūs noticat tam, ko redzat un iegādājaties šo "95% dabīgo šampūnu", kurš ir pilns ar augu ekstraktiem un ēteriskajām eļļām. Pie kam tas ir iegādāts iemīļotā eko veikalā, tādēļ patiešām ir dabīgs.

Vai patiesi? Atvainojiet, ka jāsarūgtina jūs, bet patiesība par lielu daļu "dabīgas" kosmētikas ir tāda, ka tā nebūt nav dabīga. Ja vēlaties skatīt pasauli caur rozā brillēm, tālāk nelasiet. Attiecībā uz tiem no jums, kuri ir ieinteresēti uzzināt vairāk, pieņemiet šo: daudzi no dabīgiem produktiem, kurus pērkat, ne ar ko nav labāki par parasto kosmētiku. Bēdīgi, bet fakts.

Lasīt tālāk...