Mājas | Zenba - Pirmā nealerģiskā kopšanas sērija zīdaiņiem

Vārds:

E-pasts:

Apnicis maksāt naudu par to, kas pieejams par brīvu? Sāc izmantot Atvērto kodu!

Reklāmkarogs
Šobrīd tiešsaitē ir 30 viesi 

Zenba - Pirmā nealerģiskā kopšanas sērija zīdaiņiem

Ievietojis - Aija
Izplata
Apraksts:

Zenba - augstas kvalitātes, bioloģiski sertificēti bērnu kopšanas produkti

 

Laižot pasaulē bērniņu, mēs vēlam viņam pašu labāko, taču ikdienas steiga, stress un nogurums vai vienkārši nepietiekošas zināšanas, mums neļauj nostāties pie veikala plauktiem un izpētīt katra produkta sastāvdaļas un to ietekmi uz sava mazuļa veselību. Tad kā zināt, kas ir labākais? Kā izvairīties no produktiem, kas satur kaitīgās vielas, kuras var izraisīt alerģijas vai paaugstinātu jutību? Heidi Sahlholdt, Zenba radītāja, ar savu sēriju ir devusi atbildi uz šiem jautājumiem. Trīs vienkārši marķējumi uz produkta (ECOCERT, Nordic Eco un Astmas Alerģijas Asociācija) atvieglos ceļu starp neskaitāmajiem izejvielu džungļiem, lai izvēlētos pašu labāko savam mazulim.

Lielākā daļa bērnu kopšanas līdzekļu satur PEG, lauril sulfātus, kas ir mutagēni un palielina risku kļūt alerģiskiem vai saasināt esošās alerģijas, kā arī parafīnus un minerāleļļas, kas it kā mīkstina ādu, taču dermatologi ir atzinuši, ka tie pārklāj ādu ar plēvīti, kas neļauj ādai elpot.

Kad Heidi Sahlholdt dzīvē ienāca dēliņš, kuram konstatēja pārtikas alerģiju un ekzēmu, viņa izvēlējās tikai bioloģiskos produktus, tomēr, drīz vien viņa secināja, ka bioloģisks produkts nav sinonīms hipoalerģiskam (nealerģiskam). Pat ja kāds produkts ir sertificēts kā bioloģisks un dabīgs, tas var saturēt sastāvdaļas, kas var izraisīt alerģijas, piemēram, ēteriskās eļļas - tās ir dabīgas, bet ne vienmēr nekaitīgas. Tādēļ Heidi Sahlholdt sāka pētīt sastāvdaļas, to lietošanas sekas un nolēma radīt pirmo bioloģisko produktu sēriju, kuru apstiprinātu arī Astmas Alerģijas Asociācija. Turklāt ražot tā, lai nodarītu pēc iespējas mazāku kaitējumu videi, par to saņemot arī Nordic Eco sertifikātu.

Šobrīd Heidi Sahlholdt piedāvā četrus produktus zīdaiņiem un bērniem, kurus vieno vārds „Zenba”. Sērija sastāv no bērnu krēma-losjona, bērnu balzāma, bērnu eļļas un bērnu šampūna-dušas gēla. Visi produkti ir veidoti no bioloģiski audzētām un rūpīgi atlasītām sastāvdaļām, lai samazinātu alerģijas un paaugstinātas jutības risku. Tie nesatur krāsvielas, smaržvielas un parabēnus.

Heidi Sahlholdt cer, ka ar Zenba būs drošāk un vieglāk izvēlēties produktus, kas ir veselīgi gan cilvēkam, gan videi.

Visi produkti ir marķēti ar ECOCERT, Nordic Eco un Astmas Alerģijas Asociācijas marķējumiem, kas garantē produktu kvalitāti un tīrību no kaitīgajiem savienojumiem.

ECOCERT marķējums

Ar ECOCERT patērētājam tiek garantēta neatkarīga vides un ekoloģijas kontrole. Lai produkts iegūtu ECOCERT sertifikātu un to sauktu par bioloģisku, tam īsumā jāatbilst šādiem kritērijiem:

*        Vismaz 95% dabiskas izcelsmes. Katra viela tiek izvērtēta ECOCERT ņemot vērā to toksikāciju un bioloģisko noārdīšanos.

*        Vismaz 10% organisko vielu.

*        Vismaz 95% vielu audzētu bioloģiski sertificētās saimniecībās.

Nordic ekomarķējums

Marķējums ir brīvprātīgs solis ražotājiem. Mērķis ir līdz minimumam samazināt produktu un pakalpojumu ietekmi uz vidi un mūsu veselību. Ja produkts ir apzīmēts ar Swan, ir garantija, ka:

*        Šis produkts ir viens no videi un veselībai vismazāk kaitīgākajiem savā kategorijā.

*        Ražošanās procesā ir domāts par iedzīvotāju veselību.

*        Tā kvalitāte ir ļoti augsta.

 

Astmas Alerģijas Asociācija marķējums

Marķējums ir zils aplis, kas apliecina, ka saturu ir rūpīgi izvērtējis pieredzējis ķīmiķis. Ķīmiķis novērtē visas sastāvdaļas atsevišķi, kā arī aplūko, kā tās reaģē kopā. Shēma attiecas tikai uz produktiem, kas ir tiešā saskarē ar ādu, kas paaugstina risku saslimt ar kontakta alerģiju. 


Cena: 7-14Ls
Saite uz mājaslapu
0 Paziņot Paziņot
Pievienošanas datums: 2010-03-01 13:18:58    Apskates: 296
RSS Feeds
Reklāmkarogs
skynet.lv
Profesionāls hostings

Mūsu draugi

ekopreces.lv
Eko preces Internetā

Vēlies palīdzēt popularizēt dabīgu dzīvesveidu? Izvieto dabaTev.lv karodziņu savā lapā! :)

Reklāmkarogs