Mājas | Natura Organic - matu kopšanas līnija

Vārds:

E-pasts:

Apnicis maksāt naudu par to, kas pieejams par brīvu? Sāc izmantot Atvērto kodu!

Reklāmkarogs
Šobrīd tiešsaitē ir 27 viesi 

Natura Organic - matu kopšanas līnija

Ievietojis - Aija
Izplata
Apraksts:

Camille Nature, uzņēmums no Spānijas*, ir radījis cilvēkam un dabai draudzīgu matu un ķermeņa kopšanas sēriju „Natura Organics”, kas atbilst augstajiem ECOCERT un COSMEBIO standartiem. Sērija sastāv no bioloģiski tīrām un aktīvām zālītēm un ēteriskajām eļļām, augu bāzes emulgatoriem un dabīgajiem konservantiem. Neviens no produktiem nesatur bieži izmantotās, tomēr organismam kaitīgās minerāleļļas, parafīnus, parabēnus, sintētiskās krāsvielas un smaržvielas, laurij-sulfātus, kā arī ģenētiski modificētus organismus. Ētisku apsvērumu dēļ, produkti netiek pārbaudīti uz dzīvniekiem un starp izejvielām nav dzīvnieku izcelsmes produkti; arī iepakojums tiek ražots no otrreizēji pārstrādātiem izejmateriāliem.

*Lai nepaaugstinātu dabas piesārņojumu ar jaunas ražotnes būvniecību, uzņēmums savu produkciju ražo kādā jau esošā, dabai draudzīgā Francijas laboratorijā. Pēc Spānijas uzņēmuma formulas, produktus izstrādā franču ģimene, kurai ir aptuveni 30 gadu ilga pieredze dabīgo produktu ražošanā.

COSMEBIO - 2 reizes gadā tiek kontrolēts ne tikai produkta sastāvs, bet arī tā ražošanas, transportēšanas un sagatavošanas process. Sertifikāts nosaka, ka:

*        vismaz 95% no izejvielām jābūt dabīgām, turklāt tiek stingri kontrolēta šo vielu apstrāde. Vismaz 5% jābūt no bioloģiskām saimniecībām.

*        pārējos 5% veido stingri kontrolētas vielas, kas nenodara ļaunumu mūsu veselībai.

ECOCERT – patērētājam tiek garantēta neatkarīga vides un ekoloģijas kontrole.

*        vismaz 95% no izejvielām jābūt dabīgām, turklāt tiek stingri kontrolēta šo vielu apstrāde. Vismaz 95% jābūt no bioloģiskām saimniecībām.

*        pārējos 5% veido stingri kontrolētas vielas, kas nenodara ļaunumu mūsu veselībai.

Šajā sērijā ir trīs, pēc noskaņas un iedarbības, atšķirīgas līnijas:

Ø  Atsvaidzinošā - tās pamatā ir zālītes un ēteriskās eļļas, kas uzmundrina, atspirdzina ādu un, pateicoties aromterapijai, arī dvēseli.

Ø  Barojošā – produkti ir bagāti ar ādu mitrinošām, mīkstinošām un atjaunojošām eļļiņām, un augu ekstraktiem, kas dziļi baro ādu, aizkavējot tās novecošanos.

Ø  Nomierinošā – līnijā ir iekļauti tādi aromāti, kas gan fiziski, gan psiholoģiski nomierina un atslābina, radot svaiguma un tīrības sajūtu.


Cena: 5ls - 9ls
Saite uz mājaslapu
0 Paziņot Paziņot
Pievienošanas datums: 2010-03-01 12:56:59    Apskates: 336
RSS Feeds
Reklāmkarogs
skynet.lv
Profesionāls hostings

Mūsu draugi

ekopreces.lv
Eko preces Internetā

Vēlies palīdzēt popularizēt dabīgu dzīvesveidu? Izvieto dabaTev.lv karodziņu savā lapā! :)

Reklāmkarogs