Mājas | ECOvvt

Vārds:

E-pasts:

Apnicis maksāt naudu par to, kas pieejams par brīvu? Sāc izmantot Atvērto kodu!

Reklāmkarogs
Šobrīd tiešsaitē ir 19 viesi 

ECOvvt

Ievietojis - Info
Pārdod
Apraksts:

ECOvvt veikalā varat atrast rūpīgi izmeklētas preces, kas ir patiesi ekoloģiskas un lieliski veic savas funkcijas. Uzkrājot 10 gadu pieredzi profesionālo mazgāšanas līdzekļu tirgū, esam kļuvuši ļoti stingri, vērtējot preces. Līdzekļi, kas palīdz mums mazgāt, tīrīt un spodrināt, pie tam vienlaicīgi saudzējot visu dzīvo un pasargājot mūs no ķīmisko līdzekļi kaitīgās ietekmes, ir sevišķi produkti, kuru  radīšana un izveidošana dažkārt līdzinās mākslas darbam. 

ECOvvt internetveikalā Jūs atradīsiet rūpīgi apkopotas šīs īpašās preces. Piedāvāto preču izvēlē vairāk orientējamies uz relatīvi nelieliem ražotājiem, kuru prioritāte ir kvalitāte un efektivitāte. 

ECOvvt Jūs atradīsiet arī preces, kas tieši un uzreiz neuzlabo apkārtējās vides kvalitāti  Jūsu mājās, bet tās arī nekaitē apkārtējai videi un negatīvi neiespaido Jūsu un Jūsu ģimenes veselību vai labsajūtu. Lielāko daļu ieteikto preču mēs, ECOvvt darbinieki un idejas autori, lietojam paši un novērtējam ļoti augstu. Mēs piedāvājam preces, par kuru kvalitāti esam lepni un kuras ar prieku iesakām arī JUMS! 

ECOvvt var atrast dažādu zīmolu preces - tās visas ir augstvērtīgas preces, kuru atbilstību ekoloģiskam statusam garantē atbilstoši Eiropas sertifikāti un kvalitātes standarti. 


ECOvvt
Kontaktpersona: Lolita
Tālrunis: 29560948
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Piegāde: Piegāde un uz vietas
Pilsēta: Rīga
Iela: Ganību dambis 7a
Saite uz mājaslapu
0 Paziņot Paziņot
Pievienošanas datums: 2010-09-09 17:51:37    Apskates: 479
RSS Feeds
Reklāmkarogs
skynet.lv
Profesionāls hostings

Mūsu draugi

ekopreces.lv
Eko preces Internetā

Vēlies palīdzēt popularizēt dabīgu dzīvesveidu? Izvieto dabaTev.lv karodziņu savā lapā! :)

Reklāmkarogs