Mājas | Atkritumu šķirošana un uztilizācija | Latvijas zaļais punkts jaunumi
Šobrīd tiešsaitē ir 104 viesi 
Latvijas zaļais punkts jaunumi Drukāt E-pasts:
Vide - Atkritumu šķirošana un utilizācija

Aicinām uz šķirošanas laukuma atklāšanu Rīgā, studentu Zaļo nakti Jelgavā, bet Jūrmalas šķirotājiem atgādinām par akciju, kura notiks līdz 2010.gada janvāra beigām

Aicinām uz šķirošanas laukuma atklāšanu Rīgā!
30. oktobrī pulksten 10 tiks atklāts jauns atkritumu šķirošanas laukums Rīgā, Ganību dambī 27 (iebraukšana no Uriekstes ielas). Laukuma atklāšana ir SIA „EKO Rīga” iniciatīva un labs uzņēmuma sociālās atbildības piemērs. Līdz ar laukuma atklāšanu Rīgā tiks izsludināta arī Latvijas Zaļā punkta izglītojošā kampaņa „Šķiro pa tīro Rīgā!”


Pasākuma laikā notiks arī atraktīvs šķirošanas konkurss, kuram tiešraidē pieslēgsies radio SWH rīta programmas „BB Brokastis” vadītāji, kā arī pasākums tiks atspoguļots LNT raidījumā „Tautas balss” un citos medijos.
Vairāk...

 


LZP aicina studentus uz Zaļo nakti 11.novembrī
Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Latvijas Valsts mežiem aicina visu Latvijas augstskolu studentus veidot komandas un startēt konkursā, lai cīnītos par iespēju piedalīties pirmajā izglītojošajā vienas nakts piedzīvojumu nometnē „Zaļā nakts”. Zinošu speciālistu virsvadībā darbojoties sešās darbnīcās, studenti iegūs informāciju par tādiem būtiskiem vides jautājumiem kā dabai draudzīga atpūta, globālie vides procesi, meža nozīme, atkritumu daudzuma samazināšana, ekodzīve, kā arī sabiedriskās domas veidošana un nozīme vides ilgtspējas nodrošināšanā.

Vairāk...